Logan B 42 ZIF

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am monat noile discuri,sa vedem cum se comporta dupa acomodarea placudelor cu dansi) Si cateva poze in compania CUP-ului,ms dsign pentru poze
    Attached Files
    sigpic

    Comment


    • frumoase amandoua felicitari ptr masinuta golane !
      sigpic

      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

      Comment


      • Ms la fel,ai grija de trocariciu tau ne vedem diseara pe kiss?)Ms,sa ai grija si u de trocariciu tau ne vedem diseara pe kiss..?.
        Last edited by GOLAN91; 7 June 2009, 19:34. Reason: Automerged Doublepost
        sigpic

        Comment


        • frumoase surorile ..CUP.
          app, tu cand pui plasa la masca?

          Comment


          • Am avut demult,(printre primi,sa ma laud), da dsign nu stie ca nu se mai poarta,de batranetile)La multi ani Dsign,sa ne traiesti,si la leduri gros))
            sigpic

            Comment


            • Franeaza mai prost deocamdata decat vechile frane? Sau e o imbunatatire vizibila, pentru ca atunci cand se vor acomoda vor fi beton. Spor in continuare!
              4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

              Comment


              • sa le uzezi sanatos alex...imi place din ce in ce mai mult zif-u tau.....sper sa ne vedem pe 14
                low....&.....slow

                Comment


                • Mda, ai facut un stockupgrade da e bine si asa, acum multa grija sa scoti de pe foaia de parcurs rondu ala de la Alba Iulia luat in forata ca nu sti care roata se opreste prima si mi-e (doamne fereste) ca nu ratezi bordura de data asta , bafta si sa le uzezi cat mai putin dupa ce se aseaza.
                  Logan PH2 1.4 MPI ABS+AFU+GPL ProiectoareEchilibru perfect.

                  Comment


                  • Ms ms, nam eu treaba cu rondu de la Alba Iulia,dece toata lumea ma confunda cu dsign??Offffff ce mic e bucurestiu))
                    sigpic

                    Comment


                    • pai de ma daca amadoi v-ati gasit sa puneti dungi albe sa aveti jante albe si masina albastra
                      mai greseste lumea
                      low....&.....slow

                      Comment


                      • Bai, mie-mi convine, ca ma confunda lumea... Asa, daca eram singur cu o astfel de masina in oras, nu mai puteam face nici o combinatie. Daca vreu sa trec si eu neobservat (ma mai duc si eu pe la alte usi), nu se poate, ca trebuie sa ma vada vreun co-forumist sau vreun prieten din lista de mess Acum, pot spune ca nu eram eu, era Golanu'
                        _
                        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                        sigpic

                        Comment


                        • Minte,lasa ca poate ne confunda si vrun garcea,sa vezi ce umblu cu poza masini matale in torpedo,un A4 sa vada ca nu e care trebuie)si un filmulet cu evacuarea)
                          sigpic

                          Comment


                          • Pt filmulet trebuie dividiu, neaparat d-ala motorizat, ca altfel nu esti in trend
                            _
                            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                            sigpic

                            Comment


                            • Sti vere putem sa luam monitoru tau widescreen si laptopu si il montezi frumusel in plafoniera, da nu asa oricum o imbracare in pluş negru frumos asa... tu trebuie doar sa vi cu leptopu in torpedo' si neste balamale dealea frumoase si se aranjeaza.

                              P.S: Sa nu te prind ca vi fara tribut aka(conserva). )
                              Logan PH2 1.4 MPI ABS+AFU+GPL ProiectoareEchilibru perfect.

                              Comment


                              • Dsign nu zici nimic, referitor la ce am spus mai sus, ma lasi sa ii pun lcd gen taxi lu asta micu pe trotineta? Chiar asa nici o reactie?
                                Logan PH2 1.4 MPI ABS+AFU+GPL ProiectoareEchilibru perfect.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google