Logan B 42 ZIF

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Cand ai zis ca ai dat cu apa deja ma gandeam ca l-ai bagat cu totul in apa ca sa se lipasca.)
    Cel mai nou proiect auto din România!
    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

    Comment


    • #47
      tot aia e ..ca iti trebuie ca suprafata lipiciosa sa fie uda ca sa o poti manevra cum vrei tu ...dup-aia daca ai la indemana un uscator de par imediat scoti apa de pe el si l-ai lipit
      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

      Comment


      • #48
        In seara asta ma sunat Golan91 la tel k are nevoie de o platforma pt masina si de un service k a facut accident.
        Ma plimbam prin Buc si l-am gasit.
        Cica a intrat intr-un Tico (nu vreau sa ma gandesc cum arata Tico,daca a lui e asa).
        I-am urcat masina pe rampa (k nu e e prima oara knd fac asta).
        Ma rugat sa-i fac o poza s o pun pe forum.
        Attached Files
        http://i27.photobucket.com/albums/c184/ggd_87/Sign.jpg
        : 0722.526.317 0765.488.804

        Comment


        • #49
          pacat ...
          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

          Comment


          • #50
            Mersi mult pentru ajutor(si cui mai era cu tine) , si sper sa iasa bine dupa reparatie.
            Tico nu mare lucru , nu mai avea portbagaj ,usile pe dreapta nu se mai deschide ,puntea statea cam X__
            X
            sigpic

            Comment


            • #51
              Sa le zici alora din service sa se uite daca nu cumva e afectat si lonjeronul. Oricum nici planetara nu prea mai e intreaga din ce vad eu. Din curiozitate, cine a fost de vina si unde s-a produs accidentul?
              Cel mai nou proiect auto din România!
              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

              Comment


              • #52
                Imi pare rau pentru cele intamplate.Bine ca ai scapat cu viata,tabla se face da-o incolo. Ai grija pe viitor.Numai bine
                Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                Comment


                • #53
                  Undeva intre magazinu ala mare Sebastian si intersectia Rahova cu Sebastian!
                  De vina am inteles ca a fost aia cu Tico ca nu a semnalizat ca face stanga,dar nu stiu la ce la bagat,avand in vedere ca a lovit-o din spate.
                  Last edited by crististreulea; 11 March 2008, 21:46.
                  http://i27.photobucket.com/albums/c184/ggd_87/Sign.jpg
                  : 0722.526.317 0765.488.804

                  Comment


                  • #54
                    El deja mai avea 8 puncte, daca l-au scos vinovat se apropie de 15 puncte.
                    Cel mai nou proiect auto din România!
                    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                    Comment


                    • #55
                      pai nu cred ca se da mai mult de 4 puncte pentru lovitul din spate(nepastrarea distantei corespunzatoare)...
                      Am citit...3 puncte de penalizare se da pentru asta...maximul de puncte care se pot da este 6 ...deci tot ramane cu permisu in buzunar

                      TREI PUNCTE DE PENALIZARE PENTRU:
                      - oprirea nejustificata sau circulatia pe banda de urgenta a autostrazilor.
                      - depasirea cu 21 -30 km/h a vitezei maxime admise.
                      - nerespectarea regulilor privind manevra de intoarcere, mersul inapoi, schimbarea benzii de circulatie sau a directiei de mers, daca prin aceasta s-a produs un accident.
                      - nepastrarea distantei corespunzatoare fata de vehiculul din fata, daca prin aceasta s-a produs un accident;
                      - nerespectarea semnificatiei indicatorului "ocolire", instalat pe refugiul statiilor de tramvai.
                      - patrunderea intr-o intersectie atunci cand circulatia in interiorul acesteia este blocata.
                      Last edited by Cristi_Xp; 28 June 2007, 18:59.
                      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                      Comment


                      • #56
                        Mai are un 1 punct salvator )
                        A iesit taicamiu de vina ca nu am avut cum sa demonstram ca nu a bagat semnal si nici sopurile pe frana nu mergeau etc.
                        Am o nelamurire.
                        Eu imi fac masina pe casco , dar tico va fi facut pe RCA-ul meu , ma gandesc care o fi plafonu(sau maximu care poate sal despagubeasca ) ca daca ma pun sa dau eu diferenta.
                        O apoximatie asa a reparatiei(logan) 60mil asta a fost in mare , fara planetara etc...
                        sigpic

                        Comment


                        • #57
                          vreun miliard parca e maximul ... nu cred ca face tico atat!
                          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                          Comment


                          • #58
                            Salut Golan 91...mam uitat la poza ta cu accidentu.. si mia sarit in ochi grila de la radioator "sport"... zimi si mie te rog unde gasesc asa ceva...sau e home made?...
                            sigpic

                            Comment


                            • #59
                              vorbeste cu GGD...el e meseriashu
                              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                              Comment


                              • #60
                                ok.. ms..
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google