Logan B 42 ZIF

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • brabusule ms ms sa fie,am grija sa pun si sigurantele la capota tot timpu sa nu fuga vrunu...Masina merge bine,trage atat zic deocamdata,sa pun rotile ei,asfalt curat si vedem,intr-e 4.000 si 6.000 trage mai bine ca inainte sigur,mai jos nu stiu...nu ma ajuta vremea.
    Loganu aceasi mapa modificata de Doc,sper sa nu gresesc,
    sigpic

    Comment


    • Bravo Golane', cu siguranta Honda ti-a mai dat cativa cai frumusei prin intermediul firelor, chiar daca nu mai avea curent. Esti multumit de cum trage cu jantele de fabrica? Limitarea de turatie ai modificat-o sau este ca inainte?
      4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

      Comment


      • foarte tare.. chiar daca sunt putini cai in plus sa te bucuri de iei pe curbe.....
        sigpic

        Comment


        • aleXpeed ms,nu stiu sincer,am mers ieri putin pana acasa duar....limitarea e la 6200
          unknown ms,asa putini cum sunt,bine ca sunt si bine zis pe curbe....
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by GOLAN91 View Post
            Cu politia ma inteleg bine,probabil ca le place si lor,daca reusesc sa le vand,o sa trec la ATS DTC 15 5,4kg si probabil 195/50 stiu baieti de cupa dece alearga in configuratia asta.
            spune-ne si noua, pls, nu tine in tine...am auzit ca dauneaza sanatatii daca nu impartasesti cu ceilalti - serios, mi-a spus un doctor!

            Comment


            • Pai e destul de simplu,jantele au cel mai bun raport calitate/greutate/pret,si cauciucuri putin mai late pentru o stabilitate mai buna,una peste alta roti mai mici,un demaraj ceva mai bun.....altele numi vin in cap acuma,dar cum viitoru nu prea e roz cu criza,cre ca raman la Oz-urile vechi.....
              sigpic

              Comment


              • sa inteleg ca ai iar oz-urile la vanzare..? daca da..la ce pret?
                0.9 tce SL plus

                Comment


                • Nu,oz-urile raman pe masina,se vand ATS 17,sunt la bursa...
                  sigpic

                  Comment


                  • sal frmosa masina.....dar se poate si mai bine....o bara de mcv nu ar strica....oglinzile alea vopsite in culoarea masini....grila aia fata si ea la fel....ar arata mai bine ...zic eu !bafta

                    Comment


                    • gata cu ats te-ai plictisit de ele sau te-a afectat criza
                      vopsitorie preturi bune

                      Comment


                      • @azaburi, dpdv estetic, s-a facut cam tot ce s-a dorit la masina asta. Mai uita-te si la restul modificarilor, ca sunt prezentate aici in detaliu.

                        @waz, nu uita ca-i motor 1.4 si nu prea are ce face cu jantele alea mari. S-a convins singur.

                        Oricum, ATS-urile alea sunt benga, le recomand
                        _
                        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                        sigpic

                        Comment


                        • pt un motor mai mare, nu pt 1.4.

                          Comment


                          • pai cate kg are o janta ?
                            vopsitorie preturi bune

                            Comment


                            • golane golane ... nu te-am mai vazut la fata de cand mi-ai suflat un stergator ... glumeam ...

                              Comment


                              • Originally posted by ynp_46 View Post
                                pt un motor mai mare, nu pt 1.4.
                                Da' 1.4 ce-are? Doar ca are puterea mai mica decat un 1.6 MPI sau ce? Daca am avea cu totii bani sa vezi ce poti scoate din 1.4.
                                4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google