Logan B 42 ZIF

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cosmine ,mie si rusine sa dau ochi cu tine,asa prost stergator ma??scartaie ca dracu....si nici nu sterge))
    ynp_46 buturuga mica stiti voi mai departe....mai vorbin la vara....
    sli_waz nu stiu ezact,dar destul de putin pentru o janta pe 17....
    In alegerea jantelor sunt mai multi factori, nu duar pierderea de putere "racerilor" ce sunteti,consum,politie,uzuri mai mari,la un mers de zi cu zi,nu sunt diferente foarte mari...dar in alte conditi se face diferenta,cand ai asa o galagie de toba,atat iti mai trebuie si roti pe 17.....
    Last edited by GOLAN91; 2 February 2010, 23:02. Reason: Automerged Doublepost
    sigpic

    Comment


    • daca si tu ai galagie de toba...

      Comment


      • Eu stiu ce se poate scoate din 1.4...bafta golane
        Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

        Comment


        • Hai ca nam mai scris nimika,pe anu asta mai nimica la masinuta.....decat 2 ceasuri de decor presiune ulei+temperatura ulei(aviz amatorilor MCD)......Si cateva poze cu victimele nemontate inca,nu stiu unde sa le montez.....
          Si daca sunt decor am zis sa fie chinezari Stack......
          Attached Files
          sigpic

          Comment


          • frumoasa masinuta farurile sunt bestiale spor in continuare la modificari

            Comment


            • Sa le stapanesti sanatos,dau bine pe loganel.Dar daca nu iti plac ca sunt chinezarii stii unde stau, arunca-le pe la mine .
              Last edited by Andrey RS; 7 March 2010, 00:55.

              Comment


              • Cat te-au costat? De ce nu ai cautat cu fundal alb? Zic eu ca erau mai frumoase...

                Oricum, ai grija unde le pui (baga-le undeva prin bord gen unknown, ca daca le pui pe suporti, nu da bine).

                Lipseste un al treilea.
                sigpic

                Comment


                • Presiune ulei 250lei/temp ulei 200lei,pretu lor a fost super,nu avea si pe alb,cum eu am bordu vopsit negru eu zic ca dau bine,si daca vroiam ''sa dea bine la public'' luam Raid sau alceva,ma intereseaza ce indica nu cum arata Al treilea ceas putea sa fie temp apa,dar o am in bord,in principiu al treilea ar trebui sa fie AFR tot Stack dar este vro 250euro.....Acum trebuie sa vad cum le montez cum potrivesc sondele....
                  sigpic

                  Comment


                  • Spuneai ca le-ai luat de decor . De decor sunt acelea la 100 ron, nu la 250 ).

                    Pune-le undeva in consola centrala. Eu zic ca daca le pui pe bord, nu prea se vor potrivi .
                    sigpic

                    Comment


                    • Inca nu mam hotarat,toti le pun pe stalp,eu nu le pun si asa e destul de mare stalpu (+pozitia mai joasa in masina,din cauza scaunelor,si e cam nasol),ori pe bord cum suport cun avea Felix ori in aeratoarele centrale.
                      Din pacate tin sa iti zic ca si cele la 200lei sunt unele decor....am avut noroc sa le gasesc la bani astia la Racing Nick sunt 150 euro amandoua.....
                      sigpic

                      Comment


                      • Cu cat dai vechile fete de usi? Cele vopsite negre, ca m-ar bate un gand....

                        Comment


                        • Prost gand,in starea in care sunt nu ti le vand eu.....ia de la dezmembrari gata negre nu fa prostia sa le vopsesti....Si cateva poze orientativ cu pozitionarea ceasurilor....si 2 poze proaspete
                          Attached Files
                          Last edited by GOLAN91; 7 March 2010, 18:00.
                          sigpic

                          Comment


                          • Frumoase, frumoase, indreapta aeratorul din dreapta sa fie "dunga". Pe fata ai schimbat ambele cauciucuri? Tot 205.55?
                            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                            Comment


                            • frumoasa pozitionara st buna si in raza de vedere
                              vopsitorie preturi bune

                              Comment


                              • sal ce e frate cu portiera aia ...tragi de funia aia!? ca sa inchizi usa!?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google