Logan B 42 ZIF

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ai renuntat la dungi " Logan cup " ?
    Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

    Comment


    • Merci pentru poze...placuta 1,4 stock era pe vine atunci nu am poze,
      Din pacate la mioveni nu am putut s-a ma ''dau'' nu am avut polita RCA la mine,si am donat cu imprumut rotile fata si acel corp clapeta marit colegului FOF,care a facut o figura frumoasa la clasa sa...Felicitari
      Dungile de cupa sunt jos,masina va primi o revopsire completa,aceasi culoare,va fi alceva,ceva mai discret decat inainte.Cine mai are poze il rog sa le posteze
      sigpic

      Comment


      • Sal galan poti sa imi spui cat te costa vopsirea masinii ca as fi si eu interesat sa o vopsesc pe a mea e aceasi culoare cu a ta numai ca vreau sa imi fac o idee de preturi inainte.

        Ms anticipat
        sigpic

        Comment


        • Mult...evident mult....tinand cont ca vopsirea unei capote costa minim 6milioane
          My turbo lag, give your MPI, a chance

          Comment


          • Unde naiba costa vopsirea unei capote 6mil?.Cu 2mil o vopsesti de nu ai treaba.
            AG 16 Y M A

            Comment


            • el citeste din carti , zice totul din burta , nu`l bagati in seama.

              Comment


              • Andrei_mircea sigur esti din Bucuresti ?? scos embleme + umplere cu fibra + chituire + vopsire la un portbagaj de logan = 200lei ... nu stiu unde-i gasesti tu p'aia cu 600lei pentru o capota ...

                Golane hai mai repede cu masina, ca n-am mai jucat de mult stepp ... glumesc iti dai seama
                sigpic

                Comment


                • Poate 6 milioane o capota vopsita perlat, dar nici aia.
                  4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                  Comment


                  • Probabil 6milioane cu tot cu capota,nu stiu cat va fi revopsirea,cand aflu va spun,masina este pe vine mai dureaza putin,masina se pregateste pentru vopsit,iar acum ma duc sa finisez la portbagaj,poze mai tarziu.
                    fuguletz acuma vine randu tau...al meu a fost....
                    sigpic

                    Comment


                    • ....................................
                      Attached Files
                      sigpic

                      Comment


                      • fratilor cunosc persoane care au vopsit cu 200 si asa a iesit de bine....la renault costa 500 de o aripa dar iese poza mai bine ca in fabrica...acum depinde de finante...dar mai bine dai un ban si stai in fata...golan91 bafta la proiect.
                        sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                        Comment


                        • Acuma lasand gluma,pe casco nu am avut si plafonu de vopsit, separat ma costa 575lei asa ca am renuntat la plafon,va veni o surpriza,sper ca wekendu asta masina sa revina pe strada cu un nou design.
                          sigpic

                          Comment


                          • design nousuna bine

                            Comment


                            • va iesi super portbagajul
                              AdY_JmL_2015

                              Comment


                              • Azi te-am vazut pe Transfagarasan foarte frumoasa masina.Scaunele sunt super nu am vazut prea bine ca eram in mers.Felicitari!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google