Logan B 42 ZIF

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am de schimbat ambreiajul si de facut softul ca asta nu trage de speriat dar nu refuz propunerea.
    sigpic

    IL 1 3 MIU

    Comment


    • Cat te-a costat grila ?
      sigpic

      Comment


      • Interesant plafonul alb....
        Va mai fi si altceva alb pe masina?

        Comment


        • Imi place plafonul alb. F util.

          Comment


          • de ce nu ai astupat si locasul unde vine montata sigla ???
            sigpic
            "BRABUS" STYLE

            Comment


            • welcome back on the streets...

              Plafonul ramane asa...??? Daca da, este destul de reusita combinatia, dar la cum te stiu eu, nu cred ca este varianta finala....

              Spor in continuare si...numai succes-uri...
              LOGAN AMBITION 1.6 MPI ... putin nervozat ...sigpic

              Comment


              • A iesit destul de bine, imi place. Un s2000 in lucru, masinuta albastra plafonul alb mai lipseste sigla de pe plafon . Spor la lucru in continuare ca arata foarte bine. Numai bine
                Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                Comment


                • faina masina cat afost grila ?
                  vopsitorie preturi bune

                  Comment


                  • Per total masina imi place,facuta cu bun gust si daruire Tine-o tot asa.
                    Singurul minus pe care il dau ar fii portbagajul care iese putin cam mult in evidenta.

                    Comment


                    • sa inteleg ca vrei sa faci o replica la renumitul s2000.....bafta in continuare la tunareala...
                      sigpic

                      Comment


                      • Grila fata este de la userul chroma, care din pacate a incheiat cu vanzarea pe forum a pieselor... din alte surse eu unu nu stiu sa va spun de unde ati putea face rost.
                        Logan PH2 1.4 MPI ABS+AFU+GPL ProiectoareEchilibru perfect.

                        Comment


                        • alex_77_marius nui bai,orcum nam sanse,era duar o curiozitatea....
                          ReyPTM Sincer nu mai stiu,trebuie sa caut factura...
                          Cezar Si mie imi place,si adevaru e ca e si util,plafonu alb in loc de AC.....
                          matheo66c sti ca sunt mai ciudat toata lumea a scoso eu o las,nu imi este rusine cu marca DACIA,si pe culoarea noastra se si asorteaza....
                          sdc290605 Sincer nu stiu daca ramane asa,daca voi pune si alceva alb pe masina,sau daca voi pune sigla DACIA precum S2000,nu stiu,momentan atat,sa termin si grila fata,bara spate,suspensia si vedem cum arata,ms la fel.
                          CataLiNNN acum e vorba si de gusturi,tocmai asta e ca am vrut sa fie ceva mai discret,nu pilot cum am avut,nu by vitan,acum sa vedem cum arata la final si cu bara spate terminata.
                          Replica dupa S2000 isi doreste orcine,dar din pacate,asta e cam tot ce pot copia de la el
                          Cateva poze cu bara spate in lucru,iar maine se va umbla pe la suspensi.....
                          Attached Files
                          sigpic

                          Comment


                          • Corect,desi acum cand vad bara ma cam face sa imi schimb parerea.
                            Astept sa fie montata si ma pronunt dupa.Arata promitator.Bafta!

                            Comment


                            • super jante , buna combinatzie cu pavilionu` alb ;)
                              STOP ACCIDENTELOR!!!sigpicviata are prioritate

                              Comment


                              • Te-am vazut azi pe la Piata Muncii era parcata vis-a-vis de agip am stat putin sa ma uit la ea ).
                                Y!M: alexut.style

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google