RAL-uca Mea ..:)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Bine v-am regasit...Scuze k nu am mai postat dar nu prea am avut timp,am mai fost si plecat putin...Asta e....A-si avea o mare rugaminte la voi care poate sa-mi trimita 2 seturi de stickere ,k am vb cu " Keanureave"dar el de o luna le trimite si inca nu am primit nimik...Pls...Sa trimita careva daca are sau stie pe cineva care are

    Comment


    • #62
      ..Si apropo era sa uit...Promit k pe maine mai pun si ceva poze......O intrebare de 10 puncte...:daca imi scot toba intermediara si cum nu am nici catalizator si cu toba sport ce sanse am sa ma aghete "Gaborii"...Daca are cineva scoasa sau a auzit cum suna sa-mi spuna si mie sa nu arunc banii pe geam sa scot si peste o sapt.Sa pun inapoi...............

      Comment


      • #63
        Uitati si cateva poze cu taraful meu...Cum v-am promis.Mi-am pus si eu pleoape dar nu prea au iesit klumea
        Attached Files

        Comment


        • #64
          Tare "tarafu"...Banuiesc ca suna belea.....Cred ca ne esti dator cu un filmulet (sa filmez cu ceva aparat mai performant) ;)
          ...de doi lei :p

          Comment


          • #65
            Merita sa le scoti .. Suna ceva mai tare kopatz si eu vreau sa o scot intermediara ... Acum ... Probabil ca te agatza .. Pe mine m-au agatzat in mures da mor lasat in pace
            legat de folie .. La mine a zis ca nu`i omologata :-s
            Its just a car ...

            Comment


            • #66
              Man iti trimit.. Dar atunci nu a mai ajuns la tg mures.. Persoana care trebuia sa iti aduca.. Si acuma mi-ai trimis PM si datele tale nu sunt complete si iarasi imi dai mesaje de pe numar privat si ma suni de pe numar privat.. Nu trimit daca nu am date de contact adica pe un numar sa sun.. Ca mi-au venit foarte foarte multe colete pana acuma inapoi..
              LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
              Enter the Matrix

              Comment


              • #67
                Scuze ptr calitatea imaginilor dar le-am facut cu telefonul.....Incerc si cu camera....Si cat pt KeanuRev...Pana duminica seara o sa ai toate detaliile....Pana atunci numai bine...Si conduceti prudent

                Comment


                • #68
                  Salut!
                  Noroc ca ai postat la Donpedro. Deja credeam ca nu sunt Tg Mureseni pe aici.:-)
                  Vad ca ai si tu folie deci intreb cam acelasi lucu. Unde ai pus-o? Omologare pe cea din fata ai? Ce transparenta are? Probleme ai avut cu politisti din cauza foliei? In certificat este trecut si folia din fata, sau pe acele ti-au montat pe propria raspundere?

                  Vin si cu poze numai timp sa am... (pozele deja sunt facute)

                  Comment


                  • #69
                    Ral-uca deja are cu totul alt aspect. Dar nu vad aici nici o poza. Puna si tu cateva poze. Toata lumea astapta deja.

                    Comment


                    • #70
                      am auzit ca e bronzata ) galbena defapt , cred ca e bolnava sau ceva;))
                      Its just a car ...

                      Comment


                      • #71
                        da da...s-a bronzat un pic doar a fost la Mare,cum reusesc sa fac ceva poze o sa le postez.S-a mai schimbat cate ceva la ea,atit exterior cat si sonorizare.Cum am un pic de timp liber fac ceva poze si le incarc,promit

                        astea le-am avut facute...deocamdata trebuie sa va multumiti cu atata
                        Multi se intreaba ca de ce am infoliat-o?..si pentru asta exista o explicatie,o sa va explic duminica
                        Last edited by kopatz; 14 July 2009, 14:56. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • #72
                          Cam astea ar fi:
                          Attached Files

                          Comment


                          • #73
                            Arata bine domnu...nu mai ai arcurile taiate?ca din poze cam asa pare.Multi km fara probleme in continuare.
                            AG 16 Y M A

                            Comment


                            • #74
                              Interesanta combinatia portocaliu albastru...pe lateral ceva portocaliu?
                              Succes in continuare.
                              sigpic

                              Comment


                              • #75
                                trebuia sa mearga la ITP si in talon scrie ALBASTRU+Portocaliu sigur ) deaia e asa
                                pacat ca nu mai e S-LINE dar o sa fie curand fac pariu )
                                Its just a car ...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google