RAL-uca Mea ..:)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • RAL-uca Mea ..:)

    Salutare !...Sunt un fericit posesor de Logan si ma gandesc sa mai modific cate ceva la ea...cum permite buzunarul bineinteles.Poate imi dati si voi sfaturi,recomandari...etc.Acum nu prea am poze cu ea dar cum fac le postez...
    Attached Files

  • #2
    Frumoasa masinuta...ai cumva suspensii sport?D c ai scris pe capota cargus.ro??

    Comment


    • #3
      Poate lucreaza la curier omu... :p
      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

      Comment


      • #4
        Frumos RAL-ul tau chiar imi place cum arata, pe viitor ce se mai anunta la el???....sa-l stapanesti sanatos si sa te bucuri de multi km cu el fara incidente...
        sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

        Comment


        • #5
          Sa il stapanesti sanatos!
          E un Preference? Ai pus si proiectoare pe el?
          Cel mai nou proiect auto din România!
          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

          Comment


          • #6
            Bun venit pe forum .. "vecine" poate e masina cumparata de la firma
            frumoasa masina .. ai grija de ea ..
            pai ce sa faci .. niste arcuri si suspensii sport .. la fel si o toba ,un chiptuning alte faruri si mai vezi .. bineinteles dupa buzunar si dupa gustul tau
            Its just a car ...

            Comment


            • #7
              Frumoasa masina. Bafta cu ea si km multi fara incidente. Spor la tunning.
              Ambition

              http://www.loganclub.ro/forum/golane...s-t2538p9.html

              Comment


              • #8
                In sfirsit frate am reusit sa te conving cumva, Cristi_Xp a ghicit,si-a bagat omu masina la munca lucreaza cu ea,si e chiar misto imi place,e lasata,toba sport,si muzica cit cuprinde..portbagaju ;) fac reclama in locul tau?! Si baga poze noi si tu mai repede ca doar ai noutati pe ea ;) Hai sa ne vedem cu bine,si bafta in continuare.

                Comment


                • #9
                  Nu prea se potriveste iesirea ovala a tobei pe gaura rotunda din bara... La fel, stopurile nu se potrivesc pe culoarea asta de masina, mai bine se incadrau cele fumurii sau cele cu oglinda negru mat.
                  _
                  B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by dsign View Post
                    Nu prea se potriveste iesirea ovala a tobei pe gaura rotunda din bara... La fel, stopurile nu se potrivesc pe culoarea asta de masina, mai bine se incadrau cele fumurii sau cele cu oglinda negru mat.
                    ..mda intradevar nu prea merge toba ovala...inainte am avut un borla rotund dar nu mia placut sunetul,acuma ramane de vazut daca vrea fratemio sa ne schimbam tobele (el are unu rotund Powerfull)sper sa nu faca mult zgomot k atrag atentia "gaborilor".

                    Comment


                    • #11
                      ...si cum am promis iata si cateva poze recente facute chiar astazi la noi la sediu....si da lucrez la Cargus
                      Attached Files

                      Comment


                      • #12
                        ...apropo de faruri...am gasit Angel Eyes la 700 Ron........pt mine la ora actuala e cam scumpa

                        Comment


                        • #13
                          Deocamdata am urmatoarele modificari:Cip tuning facut la baietii de la DimSport,evacuare sport(am scos si catalizatorul),stopuri clare,geamuri fumurii,jenti negre cu cauciuc de 195/65 R15 pe ele,proiectoare de ceata k saracul nu a avut nici din alea...suspensii sport facute de mineam taiat din arcuri k ma-m gandit k daca pun arcuri sport va fi prea rigida masina asa k am taiat din ele atat incat sa nu-mi afecteze nimic......si plus muzica linie audio SAL+MNC(tweetere,medii,bass,filtre,condensatorsi 2 tuburi)........in plan am fff multe alte modificari acuma sa vedem ce avem in portmoneu)

                          Comment


                          • #14
                            Bun asa .. continua ;) la fel e si al meu ! incerc sa recuperez ce am pierdut ..
                            Its just a car ...

                            Comment


                            • #15
                              Mie unu imi place dar parca prea mult galben la interior.baga si tu un filmulet cu muzica sa vedem cum se aude.insonorizare ai?
                              sigpic........restul e NoSpeedLimit

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google