Masina Lui Champion !

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    uite cine vorbea , omu care lasa linkuri catre my ride-ul lui pe threadurile altora
    si On topic
    astea se potrivesc bine pe masina ta
    Attached Files

    Comment


    • #47
      chiar ca sunt frumoase astea or merge vopsite in alb mat? eu am ceva cu asta)

      Comment


      • #48
        Sau astea...
        Attached Files
        4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

        Comment


        • #49
          si astea sunt frum...cum ma sfatuiti? sa le iau noi sau la sh? adica ce riscuri sunt daca le iau sh excluzand o zgarietura pe ici pe colo , ca n as da banii aiurea pe jante noi daca gasesc ceva bun si frumos la sh

          Comment


          • #50
            Fofule carcotas mai esti)))
            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
            prost.

            Comment


            • #51
              mici rautati

              Comment


              • #52
                daca le iei noi dai mult ,daca le iei sh dai mai putin si orice janta se repara fie indoita,fie sparta fie zgariata

                daca optezi pentru un model frumos ar da bine anvelope talon mai mic si evident arcuri ...

                Comment


                • #53
                  Originally posted by cos_min_i View Post
                  daca le iei noi dai mult ,daca le iei sh dai mai putin si orice janta se repara fie indoita,fie sparta fie zgariata

                  daca optezi pentru un model frumos ar da bine anvelope talon mai mic si evident arcuri ...
                  asa ma gandeam si eu sa merg pe varianta sh ...bine, nu orice shtifturi, ceva frumos si bun .. o sa le verific undeva inainte de cumparare...ms pt sfaturi

                  Comment


                  • #54
                    spuneti mi si mie va rog ce pot face usii din partea stanga fata care scoate niste sunete aiurea...cred ca se aude geamul, se misca nu stiu ce naiba ca l am si coborat si tot asa se aude..sau sa fie macaraua...se poate rezolva problema?sa merg cu ea la service?makar sa se rezolve...ms anticipat

                    Comment


                    • #55
                      e asa greu sa dai o fata de usa si sa te uiti pe acolo ? pe forum se da cu parerea , nicidecum sa ti se rezolve problema.
                      de ex , imi zornaia ceva in usa dreapta spate si nu stiam ca si tine ce este , am desfacut fata de usa si era un o piulita "larga" de la macara care scotea acel zgomot metalic.

                      Comment


                      • #56
                        Ceva pe alb ar arata bine. Uite niste jante:
                        janta 1
                        janta 2
                        janta 3
                        sigpic
                        Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                        Comment


                        • #57
                          ms ms mt cata si tie Logan4ever...poi cata mi ai rezolvat problema intr un fel...daca e piulitza ca la tine dau si o bere

                          Comment


                          • #58
                            te ajut eu vii la mine si o desface si o rezolvam ...vorbim maine la intalnire.
                            sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                            Comment


                            • #59
                              Poze de la intalnirea cu baietii de la Sibiu

                              DSC_8826.JPG
                              DSC_8841.JPG DSCF6442.jpg
                              P1140527.jpg P1140528.jpg
                              Attached Files

                              Comment


                              • #60
                                arata foarte bine masina felicitari! imi place foarte mult culoare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google