Loganu meu! GGD-ul

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ggd-ule ai o masina.....De mori langa ea...Ma tot invarteam langa ea la 4 tunning festival...Am stat vreo 10 min si ma uitam la ea....Frumoasa rau...S-o stapanesti sanatos....Si spor la tunareala
    low....&.....slow

    Comment


    • Misto, misto !!!!
      Bravo tie pentru eforturi.
      Arata chiar bine!!!!!!1 Spor la treaba!
      aham......Restul e LOGAN


      http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

      Comment


      • Asta da tuning de bun gust ! Tine-o tot asa . Frumoasa masina , culoare superba , si un eleron unicat (dupa cate am vazut eu)
        1.6 MPi Icy White

        Comment


        • Masina arata super e una din cele mai faine pe care le-am vazut pana acum !
          Ai grija de ea si spor in continuare !
          http://img229.imageshack.us/img229/8592/sigpic3405.png

          Comment


          • GGD, tocmai te-am vazut la Promotor. Bestiala masina! Iti era frica sa zici unde e manerul la usi sa nu ti-o fure?
            sigpic
            Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

            Comment


            • Felicitari pentru aparitie marfa rau masina ,acu te-am vazut si eu la ProMotor
              Abia astept sa vad interiorul...bafta

              Comment


              • Super tare masinuta mare domn. Mi-a placut si aparitia de la PROMOTOR. Spor la tunningul interior. Asteptam cu nerabdare poze cu noul interior. Toate cele bune
                Daca aveti moderatori scapati de ai si daca nu aveti sa nu va luati

                Comment


                • Bravo!.........

                  Comment


                  • Felicitari pentru aparitia la ProMotor....... Frumoasa masina, modificari cu gust. Tine-o tot asa!
                    GL-22-TOF

                    Comment


                    • Ceva f frumos!Succes in continuare

                      Comment


                      • foarte tare!!!

                        m-a innebuni masina ta.

                        niste intrebari: capota cine ti-a facut-o si la ce bani? cat te-a ajuns kitul tuning (barile in genral si pragurile)?

                        sa o stapensti sanatos. cred ca cel mai tare tuning pe care l-am vazut pana acum
                        sigpic

                        Comment


                        • foarte frumos cum e cu manerele din exterior? cum deschizi usile?
                          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                          Comment


                          • Deci vai de mine si de mine cum arata masina. TOT RESPECTUL MEU. arata superb. mai lasat fara cuvinte

                            Comment


                            • Sper sa apuc maine sa vad reportaju, era vorba ca apare sambata trecuta, asa am primit mesaj da a fost teapa.....Orcum misto masina....
                              sigpic

                              Comment


                              • Pff, arata super frumos , un tunning intradevar reusit . Succes in continuare
                                b 89 plk

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google