Loganu meu! GGD-ul

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • da eu nu am zis ca masina e urata... din contra...
    soferul are probleme ...la cuvantul "custom", "unic" etc
    Spune-mi te rog ...ce e custom ... bara fata care este si pe masina lui Adi ?
    bara spate care este si pe masina lui adi,si foarte putin diferita fata de loganul perla?
    pragurile care sunt la fel si pe masina lui adi ?
    cam asta e kitul custom si unic ...Nu se compara cum arata masina ta cu suspensii,pentru ca a fost facuta pe o masina fara suspensii,la niste arcuri care coboara 3 cm tu deja esti la limita,la primul speed bumper ramai acolo.Asa ca n-a fost kitul facut pentru masina ta,pe masina ta,a fost facut pe masina altuia fara suspensie sport,nu cum ai declarat tu acolo.eleronul ? faptul ca ai scos manerele esti unic ?ca ai faruri cu angel eyes...cum nu are nimeni ?si stopuri ...tot cum nu are nimeni...si capota este unica...compar`o te rog cu ce are MKRu...o sa fii uimit
    Cu masina o sa te plimbi doar pe bulevard si atat.Si ca sa fiu iarasi rau tot proiectul asta "custom" bate foarte mult catre Subaru WRX hatchback ...inclusiv vopseaua.Is curios cand vopsesti si jantele aurii .
    cosmin (2009-01-19 10:50:08)
    la best exterior..... custom ,e facuta custom ....... si a luat la best 3 custom ...

    Roxana: Am vazut de curand si politia rutiera a intrat in posesia unor masini tunate

    Dany: Vor sa fie cu noi ......... vor sa nu ne mai ... nu mai vor sa ne mai opreasca



    custom x 5 in 6 minute ))) tine-o tot asa bravisimo!
    un comment primit de la admiratori )
    Invata in primul rand sa te manifesti in fata camerelor de filmat.
    Last edited by Cristi_Xp; 18 February 2009, 01:14.
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • nu sunt decat in pozitia de a comenta masina si de a nu interfera cu cineva...dar...este de respectat tot ce s-a investit in aceasta masina, o dacie
      eu de ex. nu am de gand sa fac asta cu o dacie

      foarte foarte frumos exterior la ggd...eu unul astept sa faci si un interior pe masura

      Comment


      • E acelasi kit,tu ai suspensie sport el nu are.Asta e singura diferenta.Ce a deranjat lumea au fost cuvintele astea:"kit-ul asta a fost facut pentru masina mea,e unicat".Asta a fost beleaua mare.Bafta.
        sigpic

        Comment


        • pai astea is niste versuri care imi par cunoscute...parca prin manele le`am auzit
          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

          Comment


          • sincer...manele, nemanele, minciuni peste minciuni...pt mine chiar nu conteaza! a comis-o acuma, asa ca s-o lasam asa...
            masina arata superb, asta conteaza pentru mine, are bani, si-si poate permite sa faca mai multe cu masina lui, foarte bine, sa faca dar sa aiba si ceva modestie si bun simt, si va fi totul perfect cap coada...
            inca o data, masina imi place enorm, proprietarul prea putin ma intereseaza ce face si ce zice, atata timp cat imi place doar masina...doar nu trebuie sa-mi placa si de proprietar, sau sa-l inghit/suport? masina si punct!
            astept sa vad ce faci cu interiorul.bafta.
            Life is short...play more!
            http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

            Comment


            • oameni buni ... traim intr-o tara asa de mare ..
              e loc pentru toti ... sincer
              de ce atatea intepaturi .. la ce rost ?! is constructive !?

              masina a fost facuta dupa gustul proprietarului ...
              ii face placere sa urce in ea, so conduca .. e f OK ..
              a ajuns unde ... nu au ajuns multi, a participat la concursuri ...
              la multe dintre ele a luat locul I ...
              nu te pune nimeni sa te uiti la ea daca nuti place ...

              in schimb omul poate sa spuna ce vrea el ...
              traim in democratie ... si ... asta ne ocupa tot timpul ...
              prost nu este cel care spune ... ;)

              o fi invidie la unii ?!
              Last edited by shokaliptiku; 18 February 2009, 20:38.
              LOCUL1 140.6dB-LOCUL2 138.9dB
              LOCUL2 140.1dB-LOCUL2 Mini1000 141.9dB (newCID)
              LOCUL1 143.9dB (nCID)

              Comment


              • Nu cred ca e vorba de invidie....ci doar ca a afirmat unele lucruri care sunt false...atata tot.

                Comment


                • Ma eu sincer nush ce sa zic...am doar cateva cuvinte:
                  1 - se inlina mult sper subaru deci cuvantul "custom" nu isi mai are rostul!
                  2 - scosul manerelor se practica de mult...
                  3 - multa lume si-a vopsit fete de usi si restu, acuma daca tu vopsesti si bordul esti doar iesit fin comun si nu unicat!
                  4 - daca tot te-a invitat promotorul nu trebuia sa vii cu aere ca multi bani si dinalea, daca erai umpic mai modest primeai mult mai mult din partea publicului zic eu. Fara chestii de genu 6000 eur!

                  Per ansamblu e frumos ce ai facut la masina, dar nu a fost frumos ce ai spus tu!
                  Sper sa nu te superi.
                  Si daca tot vrei ceva custom, si ai bani, cumpara ceva gen Chevy '64 si exprima-ti ideile, cum fac aia la pimp my ride!!! Aia e custom!
                  MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                  Comment


                  • da nu v-ati saturat de criticat si de carcotit ? daca el e cum ziceti voi ce va coborati la nivelul lui ? masina e ff frumoasa sa fim seriosi si daca ar fi copiat ce daca ? totusi aveti de gand sa va opriti cu cearta ?
                    ''M-am certat si cu Mitica Dragomir, dar fara jigniri. El m-a facut oligofren, eu l-am facut zdreanta, dar nu ne-am insultat''. (Gigi Becali)

                    Comment


                    • Fudulia. fudulia............
                      aham......Restul e LOGAN


                      http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                      Comment


                      • Pe la intalnirile de la logan club nu mai treci???

                        Comment


                        • foarte reusita masina.se vede ca s-a depus mult efort la ea,atat fizic cat si financiar.am vazut si eu la pro....nu am treaba cu proprietaru pentru ca nu-l cunosc.poate sa zica ce vrea.dar masina....jos palaria.si cred ca si proprietaru are meritele lui.cel mai mare:a avut curaj sa bage bani in logan.acu ca a spus ce a spus..poate a fost si entuziasm.poate si lui ii pare putin rau.oricum bafta.
                          [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                          Comment


                          • foarte frumoasa masinuta imi place mult si ai grija de ia
                            stii tu... HZP ;)

                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by ggd_87 View Post
                              Alte poze cu angel eyes si o poza facuta in photoshop de o persoana careia ii multumesc foarte mult!
                              poti sa imi dai niste informatii despre cum ai desfacut farul? vreau sa pun si eu niste cerculete in ele........ms

                              Comment


                              • @B 14 DAS: o sa trec,dar nu prea am timp.lucrez si sambata si duminik si pe la pranz dau o vizita pe la parinti; da o sa fac tot posibilu sa dau o fuga (da nu cu loganul,e in lucru si vreau sa vin cu el cand o sa fie gata).
                                @RinSpeed: nu stiu sa-ti dau informatii,mie mi le-a facut un prieten (Sorin - 0726.811.000)
                                http://i27.photobucket.com/albums/c184/ggd_87/Sign.jpg
                                : 0722.526.317 0765.488.804

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google