Loganu meu! GGD-ul

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Alte poze cu GGD-u!
    Pe autostrada knd ma intorceam de la mare,in spatele unui coleg de la 4SS.
    CU fetele kre au stat pe masini la expozitie si cu interiorul masinii.
    Attached Files
    http://i27.photobucket.com/albums/c184/ggd_87/Sign.jpg
    : 0722.526.317 0765.488.804

    Comment


    • Frumoasa masina. Tapiterie e din piele???

      PS:Saraca fata nu i-a aratat nimeni cum se sta la volan?????? sau se gandea la "prostii"?)
      ...de doi lei :p

      Comment


      • Unde ziceai ca e stickerul ala cu loganclub?
        Attached Files
        Cel mai nou proiect auto din România!
        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

        Comment


        • Daca te uiti scrie LOGAN CLUB

          GGD-ule ce grija ai de capota Ai venit cu ea foliata

          LE: De ce dai pleoapele jos ... si le pui doar la show-uri ? Ai facut ceva la culoare ca parca e mai stralucitoare decat un Logan stock Albastru Egee :-s
          Last edited by AaronNel; 28 July 2007, 01:20.
          :V::W: :P::A::S::S::A::T:

          Comment


          • Originally posted by AaronNel
            Daca te uiti scrie LOGAN CLUB

            GGD-ule ce grija ai de capota Ai venit cu ea foliata

            LE: De ce dai pleoapele jos ... si le pui doar la show-uri ? Ai facut ceva la culoare ca parca e mai stralucitoare decat un Logan stock Albastru Egee :-s
            pai s incepem: scrie pe luneta sus in mijloc LOGAN CLUB ! ! !
            pleoapele; mi-e lene sa ma duc in capatu strazii sa-mi iau un tub de silicon sa le prind.
            Culoarea? nush, poate din cauza polishului; in rest e acel albastru egee din fabrica!
            http://i27.photobucket.com/albums/c184/ggd_87/Sign.jpg
            : 0722.526.317 0765.488.804

            Comment


            • Originally posted by ggd_87
              pai s incepem: scrie pe luneta sus in mijloc LOGAN CLUB ! ! !
              pleoapele; mi-e lene sa ma duc in capatu strazii sa-mi iau un tub de silicon sa le prind.
              Culoarea? nush, poate din cauza polishului; in rest e acel albastru egee din fabrica!
              A iesit fain culoarea Iese mai bine in evidenta:P

              Nu iti mai pune pleoapele Parerea mea este ca da mai bine fara ele.

              Bafta
              :V::W: :P::A::S::S::A::T:

              Comment


              • pe angeluri nici nu se prea potrivesc pleoapele alea...
                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                Comment


                • O poza sa vada toti scrisu cu logan club si cu un mic logan langa cu care s-au jucat toti colegii de la 4Speed Squad.
                  Alte poze cu interioru si o poza cu capota,sa vedeti cum am putut sa vin cu ea de la mare pana-n bucuresti.
                  Attached Files
                  http://i27.photobucket.com/albums/c184/ggd_87/Sign.jpg
                  : 0722.526.317 0765.488.804

                  Comment


                  • frumos GGD-ul, dragut tunat si cu bun gust.
                    personal ma omoara tapiteria interioara. n-am vazut eu bine sau plasticul de pe bord si de pe usi este vopsit?
                    in poze arata mortal, de aproape cu ochiul liber ... nu-mi prea cred ca da foarte bine.
                    oricum sper ca e din piele
                    capota e bestiala, chiar daca mi se pare putini exagerat sa pui folie pe ea
                    daia se da cu lac dupa desenare
                    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                    Comment


                    • Imi place capota la nebunie.M-ai bagat in boala
                      Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                      Comment


                      • Originally posted by crististreulea
                        frumos GGD-ul, dragut tunat si cu bun gust.
                        personal ma omoara tapiteria interioara. n-am vazut eu bine sau plasticul de pe bord si de pe usi este vopsit?
                        in poze arata mortal, de aproape cu ochiul liber ... nu-mi prea cred ca da foarte bine.
                        oricum sper ca e din piele
                        capota e bestiala, chiar daca mi se pare putini exagerat sa pui folie pe ea
                        daia se da cu lac dupa desenare
                        deci: capota am facut-o in constanta si nu am avut posibilitatea sa o lacuiesc. si a trebuit sa vin cu ea din CT pana in B asa. a doua zi la ora 8 eram la service sa o lacuiesc si acum umblu normal cu ea!
                        bordu este vopsit,pt ca ala care mi-a facut interioru nu a mai vrut sa-mi faca si bordu si cu vreo 3 zile inainte de expozitie mi le-a pus in brate (bordu si fetele de usi). si aia a fost singura varianta sa ajung cu interioru in aceeasi culoare. oricum,arata bine si nici nu s luat vopseaua pana acum si merg zi de zi cu ea.
                        si nici nu ma omor acum sa le imbrac pt ca e posibil sa shimb fetele de usi si bordu.
                        http://i27.photobucket.com/albums/c184/ggd_87/Sign.jpg
                        : 0722.526.317 0765.488.804

                        Comment


                        • Originally posted by ggd_87
                          deci: capota am facut-o in constanta si nu am avut posibilitatea sa o lacuiesc..
                          si nu ne zici si noua unde ai facut capota in Constanta macar pentru noi astia care locuim aici

                          Comment


                          • Originally posted by SUPERCAR
                            si nu ne zici si noua unde ai facut capota in Constanta macar pentru noi astia care locuim aici
                            A fost cadou. Cei de la ZoliART la Tuning Fever au dorit sa organizeze un workshop si au folosit drept cobai capota GGD-ului
                            :V::W: :P::A::S::S::A::T:

                            Comment


                            • ce super,nu puteam sa fiu si eu pe acolo,poate ma lipeam si eu de o capota pictata

                              Comment


                              • Originally posted by SUPERCAR
                                ce super,nu puteam sa fiu si eu pe acolo,poate ma lipeam si eu de o capota pictata
                                nu e mare lucru. costa cik doar 800 de euro!
                                http://i27.photobucket.com/albums/c184/ggd_87/Sign.jpg
                                : 0722.526.317 0765.488.804

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google