Loganu meu! GGD-ul

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sambata,ora 12,pe pro tv in emisiunea Pro Motor va aparea masina.
    (sper sa dau bine)
    http://i27.photobucket.com/albums/c184/ggd_87/Sign.jpg
    : 0722.526.317 0765.488.804

    Comment


    • Uni nu au prins emisiunea , unde o putem vedea ??
      sigpic

      Comment


      • Se pare ca GGD-ul nu prea stie de acordarea prioritatii la trecerile de pietoni. In seara asta, pe la 19:30, treceam eu linistit strada pe Magheru (pe culoarea verde a semaforului, normal), toata lumea a oprit la trecere, si vine un Logan albastru prima data a vurt sa opreasca, dar accelereaza deodata si isi contiuna drumul, desi eram la 2 metri de el. Cand ma uit la numar, vad ca era GGD-ul.
        Cel mai nou proiect auto din România!
        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

        Comment


        • andrei bine ca ai scapat si fii mai atent de acum cand pui piciorul in trecere ca nu toata lumea opreste

          Comment


          • Pai trecusem aproape strada, eram trecut de axul drumului, si aproape sa urc pe trotuar, dar deh, unora le e lene sa stea cateva secunde.
            Cel mai nou proiect auto din România!
            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

            Comment


            • Uita-te bine inainte sa treci... ai tu grija de tine.. nu-i lasa pe altii. ;) Eu trec dupa ce sunt 100% sigur ca o sa opreasca.

              Comment


              • Ti-am vazut masina la Buzau.
                Imi plac mult scaunele.
                Sunt frumoase.
                http://www.loganclub.ro/forum/vand_m...or-t35360.html

                Comment


                • Andrei imi cer scuze,dar chiar nu te-am vz. de obicei opresc la rosu,dar mai mult k sigur aveam o urgenta ceva.
                  asa cum a pus si MKR-ul poze de la Buzau,o sa pun si yo cateva + o poza cu una din cele 2 cupe castigate! BEST AUTOHTON si BEST PAINTJOB
                  Attached Files
                  http://i27.photobucket.com/albums/c184/ggd_87/Sign.jpg
                  : 0722.526.317 0765.488.804

                  Comment


                  • ggd daca nu te superi cine-s domnisoarele de pe masina? nu de alta da se lauda moderatoru ca umbla cu una din ele, is that true?
                    Renault Scenic II
                    Dacia Logan 1.4 MPI

                    Comment


                    • sincer chiar nu stiu cine sunt fetele alea. erau pe acolo pe la buzau!
                      pun poze cu paginile din revista ******* scanate (scuze de calitate)
                      Attached Files
                      http://i27.photobucket.com/albums/c184/ggd_87/Sign.jpg
                      : 0722.526.317 0765.488.804

                      Comment


                      • Felicitari, e un tuning reusit, te-am vazut si eu intr-o seara, si mi-a placut tare cum suna. Numa bine si multi kilometri la volanul golanasului
                        Last edited by crististreulea; 23 October 2007, 11:35.
                        Don't touch! Never ever steal
                        Unless you're in for the kill

                        Comment


                        • Originally posted by ggd_87
                          Andrei imi cer scuze,dar chiar nu te-am vz. de obicei opresc la rosu,dar mai mult k sigur aveam o urgenta ceva.
                          asa cum a pus si MKR-ul poze de la Buzau,o sa pun si yo cateva + o poza cu una din cele 2 cupe castigate! BEST AUTOHTON si BEST PAINTJOB
                          felicitari pentru premiile primite...pacat ca nu avem si noi in constanta un logan asa tunat ca al tau.

                          Comment


                          • Originally posted by SUPERCAR
                            felicitari pentru premiile primite...pacat ca nu avem si noi in constanta un logan asa tunat ca al tau.
                            in caz ca nu stii in constanta a fost primul logan cu kit de la pilot , asta acum 2-3 ani cand aparut loganul, sunt destule loganuri in constanta foarte bine facute... si poate sunt cateva si mai facute decat asta ...
                            Last edited by crististreulea; 23 October 2007, 11:35.
                            1.6 MPI CRAZY DRIVER

                            Comment


                            • Felicitari pentru masina si premii....e foarte reusita...mie i-mi place ;)

                              Comment


                              • Hai GGD-ule zi la toata lumea nu mai fi secretos ca te-au costat cele doua cupe ??
                                da nu ne minti, da ?
                                Last edited by crististreulea; 23 October 2007, 11:36.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google