B 66 NRV The Beginning

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Jantele sunt belea am mai vazut tot asa model pe un opel zilele trecute si alea tot pe 17 .Asteptam si noi niste detalii cu imbunatatirile aduse masini.

    Comment


    • #17
      Imi place ca ai inceput cu dreptul.

      Masina arata bine, dar daca ar fi a mea :

      - fara pleoape
      - tamburii vopisiti in negru, nu rosu strident sa pui in evidenta un minus al masinii.

      Ca si modificari pentru aspect exterior ti-ar recomanda :
      - bara fata mcv, vopsita complet
      - bara spate vopsita complet
      - o antena mai mica
      - FARA BodyKit.

      Spor la treaba in continuare.Asteptam mai multe poze.
      Cumpar volan de Duster

      Comment


      • #18
        Ai inceput frumos Din ce an e masina?
        sigpic
        Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

        Comment


        • #19
          misto tare jantele tale. spor la treaba in continuare.
          Nu sufar de nebunie, doar savurez fiecare moment al acesteia!!

          Comment


          • #20
            arata bine cu jantele alea +arcuri,n-ar strica niste folie si colant pe stalpi,oricum bafta in continuare...

            Comment


            • #21
              Bine ai venit printre noi !!! Si vad ca esti deja dotat, nu esti incepator, arcuriii(ca asa se poarta la bucuresti), jante 17 , ca si yo, talonul cam mic, dar te descurci tu !!! E ok masina, spor la modificat si te asteptam la intalnirile noastre la polivalenta !!!
              sigpic
              The MVP

              Comment


              • #22
                10q all :d momentan vreau doar sa o fac clean look si colantata gri mat.. vreau sa`mi dau tot ce scrie pe portbagaj si bandouriile oare fac bine dak imi dau bandourile jos ?,foliepe geamuri, asta se va intampla in viitorul apropiat.. in viitorul indepartat vreau bad boy look faruri day light cum au spus si cativa mai sus bara mcv Va multumesc inca o data pt afrimatii !! o sa incerc sa spal masina azi sa ii mai fac cateva poze STIMA !!!

                @alexspeed stau in rahova

                @ B-64MVP,Cu singuranta cand imi va permite timpul voi fi acolo la polivalenta .Sunt dotat ca am stat m`am documentat dupa forum si usor usor am facut`o
                Last edited by LrK; 14 May 2011, 13:27. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • #23
                  adica asa ? eu zic , ca arata mai misto fara bandouri ;)
                  Attached Files
                  " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                  Comment


                  • #24
                    WOW ms tudor nu ma gandeam la photoshop ) Super tare e clar gata bandouriile jos )

                    Comment


                    • #25
                      Parca ar mai merge lasata putin

                      Comment


                      • #26
                        Da ma gandeam si io sa o mai las dar pe mine ma dezavantajaza si talonul cauciucului pt ca e extrem de mic.. dar o sa`mi iau 205/45/17 pe fata si pe spate ma gandeam la un 215/45/17 ca sa fie mai late

                        Comment


                        • #27
                          eu am 215/45/17 toate si e ok, e cat anvelopa 185/65/15.si eu trebuie sa o las....

                          Comment


                          • #28
                            Am mai revenit cu o poza
                            Attached Files

                            Comment


                            • #29
                              Am mai facut cateceva la masina stopuri ,autocolante stalpi, cauciucuri noi , numere fara suport .. si app numai este b 66 NRV ci b 112 LRK
                              Attached Files

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google