Masinutza Mea. AB-68-ANE

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Masinutza Mea. AB-68-ANE

    Sunt mandrul posesor al unui Logan Preference 1.4 MPI. Masina e stock, nu am schimbat mare lucru la ea, doar ce am pus niste boxe si un casetofon... E din 2005, merge ca atunci cand a fost cumparata! Probleme foarte mari nu am avut cu ea, pana acum 2 saptamani, cand am fost nevoit sa schimb blocul de lumini pentru ca s-a prajit .
    Attached Files

  • #2
    sa o stapanesti sanatos ! ce planuri ai ? cromul din fatza da-l jos, efect garantat ;) bafta..
    " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

    Comment


    • #3
      inca o albastrica mica , bafta la modificari in continuare, ca sfat las-o jos

      Comment


      • #4
        Multi km fara probleme de acum in colo! Ce planuri marete ai cu masina? Numai bine
        sigpic
        Ca sa stii incotro te indrepti trebuie sa stii de unde ai venit. Richard Burns

        Comment


        • #5
          Salut.Bine ai venit la sectiunea "My ride".Sper sa faci tot ce ti-ai propus cu masina si sa o pastrezi in stare buna cat mai mult timp.Bafta!
          PS:Nu-mi prea dau seama ce culoare e.E verde ficus sau albastru marin?

          Comment


          • #6
            cred ca e verde cameleon...
            " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

            Comment


            • #7
              direct verde cameleon este, bravo tudor, se vede ca esti veteran si ai ochiul format ! ! ! Bine ai venit printre noi cu verzitura ta si spor la modificari utile si cu gust, drumetii cat mai multe cu ea si incidente deloc !!!!
              sigpic
              The MVP

              Comment


              • #8
                sa o stapanesti sanatos
                sigpic

                Comment


                • #9
                  Originally posted by B-64-MVP View Post
                  direct verde cameleon este, bravo tudor, se vede ca esti veteran si ai ochiul format !
                  doar am si eu verzitura :P
                  " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                  Comment


                  • #10
                    frumoasa culoare...hai cu modificarile)
                    Toti traim sub acelasi cer, dar nu toti avem acelasi orizont.sigpic

                    Comment


                    • #11
                      asteptam modificari...

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google