My Ride PH-66-SIX

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    arata bine masinuta si foarte ingrijita
    merita sa o rasfeti cu niste arcuri sport

    Comment


    • #17
      N'am mai scris de aproape o luna pe aici, ca sa nu moara topicul am sa pun cateva poze de azi si un filmulet cu deschiderea portbagajului din telecomanda

      Attached Files
      "PH-66-SIX"
      Dacia Golan 1.4

      Comment


      • #18
        Daca tot i-ai pus deschidere a portbagajului din telecomanda...de ce nu-i faci si un clean la portabagaj?
        Si cred ca ar arata mai bine fara "calutul cabrat" pe sigle
        Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

        Comment


        • #19
          Imi place ca ai grija de ea dar eu unu cred ca in timpul asta iti bati si joc de masina. Nu au ce cauta siglele specifice Ferrari asta este strict parerea mea. Si eu sunt fan Subaru Imprezza dar asta nu inseamna ca trebuie sa scot sigla dacia si sa pun sigla subaru, sa mai pun si colantul ( subaru wrc ). Eu unu zic sa dai jos acele sigle si vei avea o masina ingrijita si respectata. Numai bine si sper sa nu te superi pe mine
          Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

          Comment


          • #20
            mai pun si eu cateva poze din vacanta...mentionez ca manopera este facuta in Bulgaria la Nisipurile de Aur...pagube: radioCD'ul, cotiera rupta, butucul de la usa stanga fata, si butucul de la portbagaj(in portbagaj inca nu am putut sa vad daca a luat roata de rezerva s'au salteaua gonflabila...pentru ca este blocat) DECI VA RECOMANT CU INCREDERE BULGARIA!!!
            Attached Files
            "PH-66-SIX"
            Dacia Golan 1.4

            Comment


            • #21
              Offfff.... Numai parte de vacanta n-ai avut Sper ca ai casco si ca ai luat hartii de la militieni.
              Bafta multa,ce sa zic......

              Comment


              • #22
                in Bulgaria e bine sa te duci cu Trabantul....cred ca daca le bagi si cu tine in camera tot ti le fura sau le sparge....

                Comment


                • #23
                  din pacate nu am casco, si nici la Politie nu m'am dus pentru ca era ultima zi si nu cred ca isi dadeau prea mult interesul...oricum sunt fericit ca nu mi'au luat talonul si cartea de la masina...ca si acum eram acolo... aa si am deblocat portbagajul si nu lipseste nimic, nu cred ca au putut sa'l deschida din cauza actuatorului
                  "PH-66-SIX"
                  Dacia Golan 1.4

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by Ph.66.SIX View Post
                    N'am mai scris de aproape o luna pe aici, ca sa nu moara topicul am sa pun cateva poze de azi si un filmulet cu deschiderea portbagajului din telecomanda

                    http://www.youtube.com/watch?v=QdO9_...el_video_title
                    Sunt fan Ferrari pana in maduva oaselor(Drapelul Scuderiei Ferrari flutura pe casa mea permanent), dar crede-ma Calutul cabrat sub nici o forma nu are ce cauta acolo.
                    sigpicFast&Furious
                    Team CSR
                    Logan Club CLUJ

                    Comment


                    • #25
                      nu mai este de mult acolo..si apropo un Ferrari proaspat tunat, ieri la intrare in Varna
                      Attached Files
                      "PH-66-SIX"
                      Dacia Golan 1.4

                      Comment


                      • #26
                        Pacat ca da Dumnezeu masini adevarate la cine nu le merita.
                        sigpicFast&Furious
                        Team CSR
                        Logan Club CLUJ

                        Comment


                        • #27
                          Masina este ok in mare parte.Ma bucur ca ai renuntat la acele sigle Ferrari si ai revenit la original.Imi pare rau pentru patania din Bulgaria dar trebuie sa treci peste ea.Bafta la modificari!

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google