Cj-90-dru

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    pai da....o sa caut aici la Cluj la dezmembrari sa vad ce gasesc
    masina era 5900 euro...eu am dat 3 tichete...alea erau 3000 de euro fara 6 milioane...si ramanea 2900...eu am zis sa fie 3500 de euro cu tot cu cele 2 vouchere pe care le-am luat, ca unu l-am avut eu

    Comment


    • #17
      Sa stii ca in 300 ron,maxim, un tovaras de al meu si-a pus geamuri electrice pe ambiance!
      Tinc fest !!

      Comment


      • #18
        Frumoasa masinuta nou-nouta, bafta cu ea
        Ce nenorociti astia de la Dacia scot atat de multe lucruri, pana si reglajul manual la oglinzi
        Ai antena putin stramba :P
        Last edited by vdmihai; 22 June 2011, 00:48.
        sigpic
        !

        Comment


        • #19
          pai ce sa le facem...astia suntem noi romanii)...is obisnuit...orice greseala nu ma mai mira)

          Comment


          • #20
            da is ok oglinzile. Vreau sa spun ca le reglezi odata si porma nu mai ai treaba, ca nu se deregleaza deloc

            Comment


            • #21
              Frumoasa masina, multi km fara probleme.

              Comment


              • #22
                arata bine si dotarile le poti pune in timp

                Comment


                • #23
                  pai da, asa e, sunt o groaza de lucruri care le poti pune dupa pe bani putini, decat sa le iei din fabrica si platesti o groaza de bani

                  Comment


                  • #24
                    eu am cumparat un ambition in 2008 si a costat foarte multi bani niste lucruri pe care le puneam mult mai ieftin

                    Comment


                    • #25
                      pai da. Stiu cum e cu astea. Eu nu am consola acolo la frana de mana...am luat din dezmembrari cu 30 de lei, fara zgarieturi si deastea...si ma gandesc daca o aveam cat era de platit...Bine ca diferenta dintre a mea si Ambiance e una foarte mica...niste plasticuri, spoilere vopsite si asa...si e diferenta de 600 de euro. A mea era 5900 si ambiance era 6400...si luam ambiance, da nici macar servo nu are

                      Comment


                      • #26
                        Daca stie cineva de unde pot cumpara bara aia de plastic de sub spoileru din fata...este doar la Loganurile cu motorizare de 1,2 16v

                        Comment


                        • #27
                          Am o problema cu masina, care am intalnit-o abia dupa vreo 4.000 de km. Imi huruie rulmentul de presiune cand sta la relanti, fara sa apas ambreiajul. Am 14.000 de km acum cu masina si huruie tot mai tare! Nu mi se pare normal ca dupa 14.000 de km sa ma apuc sa schimb rulmentul de presiune

                          Comment


                          • #28
                            te-am vazut ieri intre lacuri, pe seara

                            Comment


                            • #29
                              vikkmanule se poate...si eu ti-am vazut MAN-u de multe ori in oras....chiar alaltaieri te-am vazut la sala sporturilor

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google