Is-58-dab

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    bafta cu masina,super cu cateva exceptii normal!dar fiecare cu gusturile lui asa ca nu critic nimic!vb cuiva....arcurile alea ar schimba masina muuuult!si optic si mecanic!oricum spor la munca si la multi bani!
    "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

    Comment


    • #47
      Salut STEEL, frumoasa culoare.Sunt curios daca ai pus folie si pe portbagaj, poate pui si niste poze cu spatele masinii.
      In rest, autocopant stalpi si fara cromul de pe fata, i-ar da un alt look, asa, fara multi bani.
      Spor la treaba

      Comment


      • #48
        Multumesc ptr.aprecieri..........urmatorul pas va fi cu folie pe cupola si portbagaj........
        sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

        Comment


        • #49
          salut sefu'....am sa incep cu critici! practice intr-adevar paravanturile ..dar daca vrei sa iesi in evidenta ..jos cu ele.plasa din fata pica mai bine...parerea mea.renunta daca vrei si la aparatorile de noroi. sa o revad mai "aranjata".)

          Comment


          • #50
            frumos frumos.

            dar o sa il dezamagesc pe coelgul din bucuresti pentru ca mi se pare absurd sa dai jos pana si aparatorile de noroi . eu am vazut pe masina mea, cum au vazut si baietii d el abraila, cum se urca noroiul pe aripa. deci astea sunt folositoare.

            paravanturile alea sunt bune, pentru ca, cum zicea si alindrgn, cand eschizi in mers geamul, nu se mai aude sunetul ala oribil.

            plasa fata ar fi urmatorul pas, pentru ca, Steel, uita-te la SSI. se vede foarte frumos. cred ca ar fi indicat.


            acum, cat ai dat pe statie si antena? e o investitie buna, care te scapa de camere (iti mai zic 'colegii' de pe TIR-uri de ele) si de alte radare ascunse, pe care le depisteaza greu detectorul. sa il stapanesti sanatos.

            PS: Ce Varianta de echipare este? Daca e cumva una cu AC, DVD-ul ala, nu opreste cumva caldura? Sau caldura nu vine in el?


            Spor la modificari in continuare ;). Sa ai grija de ea sanatos, si fara probleme!
            sigpic

            Comment


            • #51
              bravo domle
              IS 10 LNC Facebook

              Comment


              • #52
                Frumusica foc...ca tot lucrezi cu asa ceva Prima data ti-am admirat-o la nunta lui Vali, iar acum e si mai si. Bravo, keep the good work.
                P.S. Mai raspunde si tu la blitzuri ca te-am salutat de 2 ori sap trecuta sau suntem amandoi asa vitezomani incat nu am mai vazut eu bine salutul tau?
                Last edited by mouseinPAS; 3 February 2009, 15:30. Reason: Automerged Doublepost
                I don't drive fast...I fly low !!!

                Comment


                • #53
                  DAB-la peste 80000 km si cu noile upd.-uri,si noul Look

                  Noul look si cateva upg-uri , Mp3 SONY Gdx-gt620-x , triple foliate si capota personalizata.
                  Attached Files
                  sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                  Comment


                  • #55
                    Foarte tare frate.

                    Comment


                    • #56
                      O masina facuta cu bun gust!

                      Comment


                      • #57
                        Foarte frumoase modificari...capote-mi palce mult...dar inainte de astea cred ca ar trebui sa mai scapi de datorii intai

                        Comment


                        • #58
                          Originally posted by Steel View Post
                          Ma urmeaza cateva modificari in curand...........
                          Astept noile modificari cu nerabdare pentru ca vreau si eu sa-mi pun la fel. Cred ca ar arata bine chituite si vopsita bara cu totul. Spor la treaba

                          Comment


                          • #59
                            fain frate ... si cu prelungirile de bara care vrei sa le iei e mai fain .. dar k sfat .. te rog dekt sa le iei si pe alea de pe fata mai bine mai strangi bani si iti iei o bara de la pilot sau altcva ... k nu prea dau bine prelungirile alea pe fata ... e doar un sfat ... mult succes in continuare
                            sigpic
                            Nu cautati niciodata sa faceti uz de autoritate cand puteti recurge la ratiune.

                            Comment


                            • #60
                              doamne... ma crucesc de comentariile voastra... mi se pare incredibil... f tare frate, bravo, superb, nemaipomenit... nu va inteleg... pe bune!!! Pai capota aia nu se potriveste cu nimic, stickerele de pe usa nu isi au rostul. FR de la ce vine? Florica si Radu? ca nu prea vad legatura. Ledurile in far sunt penibile... mai bine un angeleyes... pleoapele puteai sa le vopsesti... macar cu pensula. Langa Fr ai puteai sa mai pui M, AMG, s line, VRS, Cupra, GTI, OPC. Ai putea sa le ingramadesti ca pe usa pe toate... singurul lucru bun pe care l-ai facut pentru aspectul vizual sunt jantele... in rest numai de rau... D-asta rad toti de Loganisti.

                              Originally posted by radu2008 View Post
                              O masina facuta cu bun gust!
                              Doamne apara si pazeste...
                              Last edited by sinx; 2 July 2009, 00:10. Reason: Automerged Doublepost
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google