Is-58-dab

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Originally posted by bragelone View Post
    Cezar: POFTA BUNA !!! Nu stii despre ce e vorba cu acel FR asa ca te invit politicos sa te abtii de la comentarii.
    Foarte tare, de 5 minute tot rad cand vad postul asta . Cezar vezi ca nu stii tu ce e ala FR pe Logan, cu atat mai putin ///M , ///AMG, S Line, GTI, marci de traditie.

    Ontopic: ca sa fiu in tema, sincer nu imi place exteriorul, se poate mai bine, nu sunt genul sa laud fiecare modificare decat daca consider ca este cu bun gust. Insa interiorul este in regula, imi plac imbunatatirile si combinatia de culori.
    4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

    Comment


    • #62
      Originally posted by bragelone View Post
      Cezar: POFTA BUNA !!! Nu stii despre ce e vorba cu acel FR asa ca te invit politicos sa te abtii de la comentarii.
      Pana la urma, de la ce vine FR? Ca si eu sunt tare curios.

      Comment


      • #63
        Imi place cum a iesit !
        E cu bun gust, bafta in continuare
        http://img229.imageshack.us/img229/8592/sigpic3405.png

        Comment


        • #64
          Pai si ce te tine sa nu o faci si tu la fel? cu 2 metri patrati de autocolant si 3 sigle ai rezolvat-o... chiar ma intreb de ce nu s-a inscris la campionatul de Best Exterior Level 1 ?

          Originally posted by Cezar View Post
          Pana la urma, de la ce vine FR? Ca si eu sunt tare curios.
          Cezare degeaba ai studiat ani buni... ti-am mai zis: Florica si Radu!
          Last edited by Cezar; 2 July 2009, 00:24. Reason: Automerged Doublepost
          sigpic

          Comment


          • #65
            sincer are dreptate sinx...mai bine lasai masina clasica fara atatea briz-brizuri pe ea puse degeaba...si pe langa mai faci si reclama la altii...acum e treaba ta cum iti place tie...dar mai bine l-ai asculta pe sinx...

            Comment


            • #66
              frumoasa masina dar pacat de ea ca ai pus abtipilduri pe usi si portbagaj...
              AdY_JmL_2015

              Comment


              • #67
                Noul look sau ...................mai vechi

                Sorry am incarat pozele dar nu stiu ce are nu merge ............revin , promit
                Last edited by Steel; 2 May 2011, 17:34.
                sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                Comment


                • #69
                  Daca tot ai lipit atatea reclame pe ea, iei si bani pt. treaba asta?
                  If it ain't broke, don't fix it!

                  Comment


                  • #70
                    E "da" curse

                    Comment


                    • #71
                      ai mai multe reclame ca un taxi))
                      Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                      Comment


                      • #72
                        dungile se continua si sub masina?

                        Comment


                        • #73
                          Masina a fost sponsorizata intr-un eveniment din 2009 , si acum au mai ramas doar dungile alb si rosii plus eblema de pe cupola si cateva scrisuri , se vede in ultima poza cea prelucrata ...................
                          sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                          Comment


                          • #74
                            pfooii diee puii mei!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                            scuza-mi parerea..da...eu as da TOOOOT JOOS!!! as trage un polish si as lasa-o asa..
                            MULTA BAFTA
                            sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                            Comment


                            • #75
                              a fost sponsorizata in 2009...acum 2011...deci...jos cu ele!
                              AdY_JmL_2015

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google