My Little Toy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • My Little Toy

    Salut, incepem cu inceputuuuuuul :]

    Logan 1.6 MPI Laureate 2006

    Imbunatatiri sau mai bine zis nimicuri (spre deosebire ce au baietii pe aici):

    xenon proiectoare
    jenti
    muzica :
    -casetofon Alpine
    -boxe fata Boshmann
    -boxe spate Boshmann
    -statie Boshmann
    -dif bass Boshmann
    Nu e cine stie ce dar imi fac damblaua.

    Am in cap o lista fooooooooooaaaaaaaaarrrrrttttteeeeee mare cu ce as vrea sa ii pun,dar na...usor usor......

    ps: a doua poza e de plictiseala,nu aveam ce face la calculator
    Attached Files
    sigpic
    Fuck the Fuel Economy!

  • #2
    arunca pe ea niste H&R si dupaia mai vedem , in rest ce sa zic , la cati mai multi km si cat mai multe modificari ( atat exterioare cat si interioare ), aaaaa uitase-m , bine ai venit in club

    Comment


    • #3
      Frumoasa masinuta , la cati mai multi km si cat mai multe modificari fara probleme

      Comment


      • #4
        Bine v-am gasit!nu stiu cum se procedeaza aici cu intrarea in club si etc...sper ca nu am gresit cu nimic...Bafta si multumesc pentru sfaturi
        sigpic
        Fuck the Fuel Economy!

        Comment


        • #5
          Bun venit si mult succes pentru ce ti-ai propus sa faci cu masina
          Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

          Comment


          • #6
            bine ai venit!!!!!....si spor la lucru cu masinuta......cum o cheama???
            frumoasa ideea din a 2-a poza
            sigpic

            Comment


            • #7
              Frumoasa masinuta ta si bine ai venit in clubul nostru!

              Comment


              • #8
                Bine ai venit la My ride ! Frumos golanu... tot rosu ca si al meu .
                Foarte bine ca ti-ai facut topic la my ride si ca urmeaza niste modificari, colegi te vor ajuta cu sfaturi ca masina ta sa fie de bun gust nu o tiganeala totala.Vrem si niste poze cu interiorul. Numai bine !

                Bine ai venit in Club

                Comment


                • #9
                  bine ai venit ! ... stai cumva prin pantelimon? ca imi pare cunoscuta masina :-?
                  Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by Dany_DNY View Post
                    bine ai venit ! ... stai cumva prin pantelimon? ca imi pare cunoscuta masina :-?
                    pe fundeni :]
                    sigpic
                    Fuck the Fuel Economy!

                    Comment


                    • #11
                      Foarte frumoasa masina si sper ca pe viitor sa ajunga sa arate ca in a doua poza postata de tine.Bafta!!!

                      Comment


                      • #12
                        Bine-ai venit pe forum, te asteptam si la intalnirile noastre, intra pe sectiunea Bucuresti.

                        Ai inceput bine si ai idei foarte bune de viitor, asta legat de ceea ce ai facut in photoshop. Ai putea sa dai jos toate crucile alea de pe parbriz. Ca o urmatoare modificare, ai putea sa-i achizitionezi un set de arcuri sport H&R. Alta stilizare micuta ar fi sa-i scoti cromul de la bara, iese foarte usor fara sa-l indoi.

                        edit: ca aud vorbe ca se dau mereu aceleasi sfaturi, mai poti face asa: eliminat catalizator, facut traseul de evacuare pe 50 mm diametru, galerie de evacuare serpi tip 4-2-1 sau 4-1, admisie sport, axa cu came sport, chiulasa planata sau doar marite nitel gaurile de admisie-evacuare de la aceasta iar apoi polishate, repozitionat bucsile dupa ce pui arcurile sport, frane de Van, bieleta antirasturnare de van, bara antiruliu mai groasa decat cea existenta (de Van), ambreiaj sport de la Sachs etc...


                        E bine melcule?

                        Spor la modificari!!!
                        Last edited by aleXpeed; 24 July 2011, 14:16.
                        4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                        Comment


                        • #13
                          frumoasa masina,spor la modificari,te asteptam pe la intalniri!
                          http://www.loganclub.ro/forum/b_74_v...4.html?t=33994

                          Comment


                          • #14
                            Bine ai venit si te asteptam pe la intalniri
                            spor la modificari
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              Mersi mersi ) pai daca am sa fiu liber ( de la servici ) sigur vin!

                              ps: zorzoanele alea de pe parbriz s-au rupt de mult saracele )
                              Last edited by kdr; 25 July 2011, 00:37.
                              sigpic
                              Fuck the Fuel Economy!

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google