My Ride B 69 HOD

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Frumos, ai grija de ea.
    Jantele astea cu suspensia stock nu prea se pupa

    Comment


    • #17
      Bun venit! Masina arata foarte bine...cat despre jante...sunt superbe. Numai ca plange dupa niste arcuri sport...vrea mai jos...ca sa fie in ton cu jantele. Mult succes in continuare
      Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

      Comment


      • #18
        Felicitari pentru masina arata bine de tot.

        Comment


        • #19
          Originally posted by SoSoRyNeL View Post
          Frumos, ai grija de ea.
          Jantele astea cu suspensia stock nu prea se pupa
          CAND AUD ASTFEL DE REPLICI ....
          Nu se pupa pe naiba ....daca omu vrea sa aibe suspensie stock ....asa o tine ....Nu tu ii conduci lui masina zi de zi .... cine stie pe ce drumuri merge ....numai el ...

          Mai nou ii plin de asa zisi " CUNOSCATORI " ai fenomenului de " TUNING "....care o vazut .... peste tot ca toti isi pun suspensie sport......si ii indruma si pe altii sa isi puna .....si se zbat ...sa ii convinga ....sa puna ...cat mai repede ...ca vai nu arata bine .

          70-80 % din cei care isi pun ...habar nu au ...ce beneficiii au , si ce dezavantaje
          .La fel si cu jantele ....mai nou e la moda ..jante cat mai late ...sa fie cat mai stabila si sa atraga priviri ....si sa fie cracanata ... si unii ...nu se asteapta ...sa se duca asa repede capetii de bara , sau o bucsa ... sau caseta de directie . Si cand pica ....se intreaba uimiti ...de ce asa repede ?
          Cand pui jante late ....inevitabil dai in caseta de directie ...mult mai violent ....
          Cnad ma refeream la jante late ...nu ma refeream strict la el ....
          Revenind la subiect :
          Masina lui e frumosa .....frumoasa foc ......o inceput foarte bine ...
          Bafta in continuare ....si drumuri bune sa ai !
          sigpic

          Comment


          • #20
            Nu sunt cunoscator, nu ma zbat sa-l conving, treaba lui, bugetu lui, face ce vrea, doar a fost o parere, doar ca jante dupa masina lui ar arata mai bine mai lasata...

            Comment


            • #21
              Ce ET au jantele? Si ce dimensiuni au cauciucurile?

              Arata bine, dar iti trebuie cauciucuri noi pe fata
              sigpic

              Comment


              • #22
                Jante

                fata et35 si spate et30 215/40/zr16 ! sunt destul de bune anvelopele de pe fata ... nu trebuie schimbate ! poate asa apare in poze

                Comment


                • #23
                  offff...,jantele astea ale lui iulica,norocos ai fost ca ai pus mana pe ele...,frumoasa masina,bafta cu ea mai departe...!

                  Comment


                  • #24
                    Foarte frumosa masina.Auzi de unde ai luat jantele cele 7,5j.
                    https://lh3.googleusercontent.com/-R...2520rosuuu.jpg

                    Comment


                    • #25
                      Jante

                      asa le-am cumparat de la cineva ... nu eu am cumparat 2 asa si 2 asa :P sunt f multumit de ele ... si cum se prezinta si stabilitate mai multa pe curbe si .. aspect !

                      Comment


                      • #26
                        Arata foarte bine masina.Imi plac foarte mult jantele...sunt crima.Bafta multa!

                        Comment


                        • #27
                          !!!

                          Astazi n-am avut de lucru ! si ca oricare altul .. mi-am gasit ceva de mesterit pe la masina )) am montat niste difuzoare pe fata Juice JS63 de care nu prea's multumit si am montat niste leduri la manerele de la usi !
                          Attached Files

                          Comment


                          • #28
                            De ce esti nemultumit,se aud mai rau decat cele originale?

                            Comment


                            • #29
                              Frumoasa masinuta si jantele sunt super , drumuri bune cu ea !
                              Si cum a zis si colegul de sus "De ce esti nemultumit,se aud mai rau decat cele originale?"

                              Comment


                              • #30
                                rsp

                                Nu se aud mai rau decat originalele dar nu se ridica la asteptarile mele ! ma asteptam la ceva mai mult din partea lor ... dar sunt bune si asa ! fata de cele originale sunt mult mai bune

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google