856-d-6

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • La cati mai multi in continuare,sunt primele brate care le schimbi?sau ai mai schimbat.

    Comment


    • Merci Cosmin,este prima data cand schimb si daca ma tine tot atat va fi si ultima!

      Comment


      • Sa dea domnu,eu pana acuma am schibat doua randuri.

        Comment


        • ........fara numar.......
          Attached Files
          Last edited by 77sky; 29 April 2014, 12:44. Reason: Poza intoarsa la...normal :)

          Comment


          • La mai muti km fara probleme! Si eu sunt in spate pe la 162 si ceva.

            Comment


            • Multi inainte si sa te bucuri in continuare de ea .... ai un " 2 " la ora , altfel tot afisajul era compus numai din 1 si 7 , trebuia sa faci poza cu 10 min mai devreme .... mult succes cu marocanca !

              Comment


              • Merci mult,ai dreptate ,nici nu am observat ora dar sper sa ma mai tina pana la 181818 si fac poza la ora 18:18

                Comment


                • Si chiar mai muuuult

                  Comment


                  • Salut!
                    La aproape 174000 km am zis ca ar cam fi timpul sa schimb distributia pentru a treia oara(asa sunt eu maniac) si nu am nevoie de probleme. Am fost surprins de faptul ca mai nou nu se mai fabrica in Franta ci in Marea Britanie si nu de Gates.
                    Intre timp am instalat si camera de marche arrière, la caroserie nu am facut nimic pentru ca astept sa termin un proiect propriu pe care-l voi testa chiar pe Negrutza.
                    PS: Imi cer scuze pentru poze, nu inteleg de ce au iesit invers. Pe telefon se vad bine!
                    Attached Files
                    Last edited by 77sky; 29 April 2014, 12:42. Reason: Poze editate :)

                    Comment


                    • .......un cadou neasteptat,ce parere aveti,ar merge pusa pe Negrutza?
                      Attached Files

                      Comment


                      • Daca nu ai probleme cu politia da

                        Comment


                        • Sa o stapanesti sanatos.

                          NU o sa aibe probleme pentru ca masina este DCI si nu o sa faca zgomot.
                          sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                          Comment


                          • Multumesc SDP,chiar daca face zgomot aici nu exista lege care sa interzica toba sport si in general modificarile aduse masinii.
                            Last edited by adil; 21 April 2014, 03:20. Reason: eroare

                            Comment


                            • Am reusit sa cumpar si teava de inox diametru 50mm. Poate cineva sa-mi spuna daca are vreo importanta grosimea inoxului ,nu am gasit decat de 1,5mm.
                              Attached Files
                              Last edited by 77sky; 29 April 2014, 12:46. Reason: Poza "revenita la normal" :)

                              Comment


                              • Conteaza daca vrei sa fie usoara.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google