856-d-6

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salutari din departari,foarte mult praf pe aici,asta e,mai intai munca si dupa aia distractia,intre timp am schimbat bateria,am ales VARTA si inca ceva km......
    Attached Files

    Comment


    • Frumoasa sincronizarea mulți km de acum încolo fără probleme. Si spor la modificari
      My Ride sigpic

      Comment


      • eeeee asta da poza .... si km si ora . Felicitari si la cat mai multi km in continuare

        Comment


        • Multumesc baieti,sper sa revin in curand cu noutati!

          Comment


          • .....un mic cadou pentru Negruta de la GREEN(Wind),in sfarsit!
            Attached Files

            Comment


            • asta e filtru de aer pentru dci ?!

              Comment


              • Bre, avui unul de-ala pt 1.6-le meu vechi... L-am returnat dupa jumatate de ora, era prea mic pt motorul meu.
                _
                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                sigpic

                Comment


                • B997NDL : Nu cred ca exista filtru sport special pentru dci

                  dsign : posibil sa ai dreptate,eu inainte de a cumpara m-am documentat si cei de la Green dedica acest filtru masinilor pana la 100 de cai,in plus are si protectia termica. Incerc si daca nu merge la mine i-l pun pe 1.2-ul sotiei.

                  Comment


                  • sa ne tii la curent. chiar sunt curios daca merge pe dci si daca se simte ceva.

                    Comment


                    • Salutare,nu am montat filtrul pentru ca nu m-am hotarat in ce loc ar avea randamentul cel mai bun,in schimb am demontat din nou acea teava de langa EGR(cine are) si iarasi am fost surprins cat de curata era dupa 184000 km.
                      Attached Files

                      Comment


                      • ......sange proaspat grupa Castrol,cu asta merge "brici" ! + o poza bonus!!!!!
                        Attached Files

                        Comment


                        • marocanii aia merg pana le cad rotile pe jos

                          Comment


                          • Inca nu ai vazut nimic!!!!

                            Comment


                            • Salut, stiu ca poate suna debil dar nu am gasit in compartimentul motor un loc in care sa montez filtrul fara ca acesta sa aspire aer cald sau mai rau apa.
                              Singura solutie gasita ar fi sa montez filtrul intre motor si radiator dupa care sa fixez un tub sau furtun in capul filtrului.In acest mod as putea fixa acest furtun intr-un loc fara risc.
                              In speranta ca nu v-am plictisit prea tare astept o parere de la voi,poate cineva a facut modificarea.

                              Comment


                              • Poti pune un filtru k&N sau green in carcasa originala
                                http://www.loganclub.ro/forum/flr_ul_meu-t22090p6.html

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google