856-d-6

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Filtrul meu trebuie taiat in doua pentru a intra in carcasa filtrului de origine!!!

    Comment


    • Am o intrebare pentru moderatorii "loganclub" : cum este permis unor "asazisi" membri sa foloseasca cuvinte jignitoare ca "prost", "idiot" si asa mai departe?
      Cred ca doua persoane civilizate pot face schimb de idei si fara! I-mi cer scuze dar vad ca sunt din ce in ce mai multi membri care nu stiu de ce a fost infiintat LOGANCLUB,merci mult!

      Comment


      • Cine te-a suparat marocane?

        STR8 =»»HTC =»» Forum Runner
        sigpic
        The MVP

        Comment


        • Un brasovean care crede ca la 30 de ani a invatat tot de la viata. Nu pot spune numele,in orice caz un lucru e sigur : in fiecare zi avem de invatat cate ceva dar cel mai important este RESPECTUL si nu avem dreptul sa spunem cuiva "prost" pentru ca nu ne place ceea ce face,e treaba lui pana la urma!

          Comment


          • Ba eu sunt pt jignirea in fata. Sa-ti zic si de ce: toate merg prost, pt ca avem toleranta mare pentru lucruri marunte: "Vai saracul, a furat o paine ca n-avea ce sa manance." Raspunsul meu: "Mars la munca in folosul comunitatii nenorocitule!"
            "Vai saracul, doar a impins-o pe doamna aceea, pt ca s-a enervat. Insa nu a batut-o"
            Raspunsul meu: "Mars la politie sa dai cu subsemnatul, sa platesti amenzi pana iti sar capacele, iar la urmatoarea abatere munca in folosul comunitatii!"
            "Vai saracul, a furat pt ca si ceilalti fura! Ce, doar el a facut asta? Hai va rog sa-l lasam in pace"
            Si uite asa, populatia creeaza problemele!

            Sigur, sa-l faci pe unul prost pentru ca nu mai ai argumente intr-o discutie, nu e cu nimic mai diferit de comportamentul unei brute cu 4 clase.

            Si on topic: imi place caleasca dumitale Sa te duca sanatos. Totusi, eu n-as pune acel filtru pentru ca in Maroc chiar e praf, nu ca in Romania. Plus ca nu imbunatateste mai cu nimic. Eu unul cred ca mai mult rau ii faci. Nu-i un motor aspirat sa conteze acel filtru.

            Comment


            • Merci Cezar,in legatura cu praful din Maroc as vrea sa lamuresc o data pentru totdeauna : eu sunt in Casablanca,foarte departe de desert,poate ca e mai mult praf in Bucuresti.
              Eu fac foarte multi km pe autostrada,nici vorba de praf, ba chiar dupa 5000 km cand desfac filtrul nu pot spune ca e murdar.
              Attached Files

              Comment


              • Multi inainte !
                sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                Comment


                • Merci,merci SDP!
                  As vrea sa schimb ceva,m-am gandit la un contrast mai special si am inceput cu auriul asta din poza,dupa care voi incerca cu albastru,verde si poate portocaliu,ce parere aveti?
                  Attached Files
                  Last edited by adil; 30 August 2014, 10:43.

                  Comment


                  • Originally posted by adil View Post
                    Am o intrebare pentru moderatorii "loganclub" : cum este permis unor "asazisi" membri sa foloseasca cuvinte jignitoare ca "prost", "idiot" si asa mai departe?
                    Cred ca doua persoane civilizate pot face schimb de idei si fara! I-mi cer scuze dar vad ca sunt din ce in ce mai multi membri care nu stiu de ce a fost infiintat LOGANCLUB,merci mult!
                    Te rog sa detaliezi, iar in functie de probele aduse se vor lua masurile necesare!
                    If it ain't broke, don't fix it!

                    Comment


                    • Niki , i-ti dai seama ca nu vreau sa intru in polemica cu nimeni,sper ca cei in cauza sa citeasca si pe viitor sa nu mai faca asemenea comentarii,pe mine personal nu m-a jignit nimeni dar am citit destule.

                      Intre timp s-a lucrat la traseul pentru filtru,e aproape gata si tot din inox. Am continuat cu vopsitul plasticelor din interior in auriu chiar daca nimeni nu "a avut curajul" sa-mi dea o parere. Revin cu poze cand termin!

                      Comment


                      • ..........
                        Attached Files

                        Comment


                        • NU arata rau!
                          Singura chestie care nu-mi place este imbracamintea aia la schimbator!
                          MY CLA

                          Comment


                          • e "dezbracat" schimbatorul ,se va schimba saptamana viitoare !

                            Comment


                            • arata chiar fff bine ! Banuiesc ca ai folosit si un primer inainte de a le vopsi , pt a nu incepe sa se cojeasca vopseaua .... Mult succes in continuare !!!

                              Comment


                              • Merci,emilemy ,evident am folosit primer ,la inceput a fost mai mult in joaca cu auriul asta dupa care chiar mi-a placut.
                                "Jucaria" e aproape gata,stiu ca probabil am facut o mare prostie dar asa se castiga experienta !
                                Attached Files
                                Last edited by adil; 16 September 2014, 01:20.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google