856-d-6

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Allyn_y : Merci,am ales tot Dokker pentru ca am 2 copii si cand plec in vacanta nu-mi mai fac probleme cu bagajele,biciclete si alte chestii,iar la Duster in portbagaj.......

    NB : Masina pentru munca nu o conduc eu ci angajatii!
    Last edited by adil; 4 May 2015, 01:38.

    Comment


    • Salut, scuza-mă ca intreb, dar motorele dupa dokker cele de 1.5 parca sunt numai in varianta de 90 si 110. Exista euro5 de 85cp?

      Comment


      • Aici este singura motorizare pe Dokker,deci da exista,probabil doar pentru Africa,nu stiu daca exista si in Romania.

        Comment


        • Vă Salut, după exact un an de zile și 27000 km,pot spune că sunt foarte mulțumit de mașină.
          În afară de aprinderea becurilor din butoanele de geamuri,nu am făcut nimic,însă aș vrea să încep cu luptele în faruri și aici am o problemă pentru că nu știu dacă vor intra.Am lupe de 3" și cred că sunt prea mari, are cineva vreo idee?

          Comment


          • Au si ornamente lupele ? Din cauza lor nu intra zic eu. Incearca si daca nu intra vezi ca se gasesc separat pe net ornamente de lupe mai mici sau mai mari.

            Bafta !
            sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

            Comment


            • Da,am și ornamentele, au 14 cm lățime cu 10 înălțime. Problema e că nu vreau să plătesc pentru niște faruri doar pentru a vedea dacă merge,dar cred că nu am de ales pentru că nu prea văd lupe în faruri la Dokker
              Attached Files

              Comment


              • Eu zic ca iti incap fara probleme.

                Dar asa zic eu vizual acum practic nu stiu ce sa spun.
                sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                Comment


                • Felicitari pt noua achizitie ! Multi km fara probleme si cu Dokker-ul ... Astept pareri despre masinuta , in continuare , Dokker-ul fiind o masina care imi cam face si mie cu ochiul , preferandu-l in defavoarea lui Lodgy

                  Trimis de pe al meu SM-J100H folosind Tapatalk

                  Comment


                  • Merci SDP pentru răspuns, în orice caz eu mă lansez,am să achizitionez un set de faruri și încerc. Mă mai gândesc dacă să le vopsesc negru mat sau le las așa.

                    Mulțumesc Gabi GL, în ceea ce privește masina chiar o recomand.

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google