My LOGAN - IF 52 BOG

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    sa vi pe la mine sa montam niste leduri, ceva :P
    sigpic
    Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

    Comment


    • #62
      @B997NDL-volanul este si el trecut pe lista de imbunatatiri!o sa vina si vremea lui!multumesc pentr link
      @fane_CLK-am vrut sa trec pe la tine pe la munca pentru un set de becuri pentru pozitie!lasa-mi numarul tau pe privat si o sa te contactez!bafta


      astea erau jantele pe care vroiam sa le cumpar,am asteptat cateva zile sa puna pozele,le-a pus am zis ca sunt ok,ca le iau la pretul cerut de el si platesc curierul apoi imi spune ca prefera sa le vand la el in judet.imi pare rau ca nu le-am luat aratau super si aveau un pret bun
      Last edited by bogdan BOG; 3 February 2014, 17:05. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • #63
        le stiu. le vopsise singur nu era o mare afacere. si sincer, desi arata bine, nu mi-as pune pe 17". am vazut multi pe aici care au renuntal la ele.
        in afara de aspect nu aduc nimic bun. stiu ca e mai scump, dar as lua unele sh si le-as duce la vopsit electrostatic. eu asa am facut, si nu se mai zgarie imediat si nu se exfoliaza.

        Comment


        • #64
          @B997NDL-stiu ca baiatul le vopsise singur,daca le luam le reconditionam inainte sa le pun pe masina.vreau sa imi iau jante sa pun caucicurile de vara pe ele dar ce gasesc sunt numai modele urate,zgariate si cu preturi nejustificat de mari!ma batea gandul sa-mi iau modelul original ph2alium.ramane de vazut ce fonduri am la dispozitie,atunci vad ce imi achizitionez.imi place jantele de pe masina ta si contrastul creeat!cat a costat vopsitl lor?ms

          Comment


          • #65
            nu conteaza zgarieturile daca le duci la electrostatica. le fac ca noi. se sableaza intai si acolo dispar. iar vopseaua e ca o glazura. acopera tot.

            Comment


            • #66
              Frumoasa bestia!Sa ai grija de ea si sport la modificat.Multi km fara incidente!
              http://www.loganclub.ro/forum/logan_...-t52046p4.html

              Comment


              • #67
                @B997NDL:am pus ochii pe 2 modele le au baietii de vanzare aici pe forum,daca as trage si o vopsea electrostatica ar arata super!nu ai spus insa ce costuri au implicat la tine!multumesc

                Comment


                • #68
                  vopsitul electro... e destul de scump. 400-500 lei (toate patru) si parca 300 la table. dar cred ca au mai scazut din preturi. cauta pe patru "ciuning" ca sunt vreo trei care fac asta. eu le-am facut pe bd th pallady, ca pe giurgiului mi le gresisera (le facusera negre) si nu le sablasera bine. desigur ca n-au mai cerut niciun ban.
                  poti cere sa le faca negre, poate le fac aurii si nu mai platesti. glumesc.

                  Originally posted by bogdan BOG View Post
                  @B997NDL:am pus ochii pe 2 modele le au baietii de vanzare aici pe forum,daca as trage si o vopsea electrostatica ar arata super!nu ai spus insa ce costuri au implicat la tine!multumesc
                  mie imi plac si astea. vezi daca le iei fara anvelope ce mai scoti la ele.
                  Last edited by B997NDL; 3 February 2014, 22:24. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • #69
                    Unul dintre cei mai tipicari oameni pe care ii cunosc
                    Chiar are grija de masina si asta se vede... Bogdan, parerea mea o cunosti, nu degeaba stam si dezbatem fel de fel de lucruri cu orele)
                    Pana la urma urmei reusim si noi sa le aducem 'la linia de plutire'...cat or fi ele de Loganuri)
                    Spor la treaba!
                    Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

                    Comment


                    • #70
                      Originally posted by dany_uhp View Post
                      de la mine..2 poze...de cand eram poznaci...o sa ti mai postezdrunk:
                      de unde ai luat stickerul ala ? am ceva de mascat pe bara fata.

                      Comment


                      • #71
                        @bgd puya-multumesc la fel
                        @retro-cu timpul iti faci masina dupa bunul plac,nu poti asa usor la ce vremuri sunt!pgm rulzz
                        @B997NDL-stikerul cu f1team te referi nu?a costat cativa leuti am si pe laterel la aripa.numai stiu sincer de la ce user le-am comandat!

                        Comment


                        • #72
                          mi-a placut ca scrie Logan, si nu Renault. desi chestia asta cu Logan F1 Team e discutabila.

                          Comment


                          • #73
                            @B997NDL-aici a fost si aroganta)mi sa parut mai interesant asa si i-am zis baiatului sa le faca asa..daca vrei sa iti iei,poate facem o comanda impreuna,ma intereseara stikerele logan club,care au fost date jos pentru ca se cojise autocolantul de pe partbriz,altceva numai vreau,si imi e aiurea sa fac o comanda de 2,3 lei

                            Comment


                            • #74
                              daca iti amintesti cine este, facem comanda.

                              Comment


                              • #75
                                Vorbiti cu turturel. E user serios si face si treaba foarte buna.Eu de la el comand stickere si tin destul de mult pe masina.Pana te plictisesti si il dai jos)
                                http://www.loganclub.ro/forum/logan_...-t52046p4.html

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google