Loganul lui Toddy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Si eu mi le-am vopsit,sunt multumit de ele.
    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

    Comment


    • #47
      Originally posted by Toody View Post
      Logan 4 ever : Multumesc mult ! Inelele de la aeratoare le-am vopsit eu acasa , pe balcon !
      cu ce le-ai scos de-acolo?
      sigpic
      Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

      Comment


      • #48
        Logan 4 ever : Pai se scot usor , trebuie sa apuci de clapetele alea care regleaza directia aerului si tragi de ele , si ies cu totu , nu se rup.

        Comment


        • #49
          Mai bag si eu cateva poze cu interiorul .Astept sugestii si critici pt. al face sa arate mai bine .
          Attached Files
          Last edited by Toody; 9 June 2008, 18:58.

          Comment


          • #50
            Salut!
            Am fost pe la tara si am facut cateva poze pt. cine e interesat...
            Am vopsit jantele si am renuntat la capace , imi place mai mult cum arata asa.
            Attached Files
            Last edited by Toody; 14 June 2008, 17:58.

            Comment


            • #51
              Mmmda sa stii ca arata bine
              Pe aceasi idee sunt si jantele mele

              Comment


              • #52
                Multumesc si mie imi plac.
                Sa-ti zic ca m-am inspirat putin de la jantele tale ?...... Poate ai vazut ca am o poza care seamna cu aia de la avatarul tau.

                Comment


                • #53
                  In orice caz arata super ....
                  CE mai vrei sa faci in continuare?

                  Comment


                  • #54
                    De unde ai luat jaluzeaua ptr luneta si cat te-a costat?Nu cumva este modelul acela care nu prevede gaurire?
                    KISS ,1.6 mpi , 90 de gloabe ... inviorate

                    Comment


                    • #55
                      @spark88

                      Momentan ma zbat sa rezolv treaba cu turbina , am fost astazi la un service si mi-a zis sa revin saptamana viitoare sa imi spuna cum sta exact treaba cu turbina , si poate o rezolv mai ieftin ...
                      Dupa ce termin cu turbina vreau sa-mi iau difuzoare pe fata (ce-mi recomandati?Pana in 150 lei).Ma gandeam si la varianta de a pune autocolant negru pe capota , dar nu sunt inca sigur.

                      @burtosu

                      Jaluzeaua pt. Luneta e luata dintr-un magazin de piese auto de aici din Targoviste si a costat 30 lei si da , nu trebuie data nicio gaura pt a se monta.

                      Comment


                      • #56
                        N-ar fi dat mai bine daca vopseai prezoanele cu negru,sa nu se mai vada?Sau sa pui niste capacele?Vopseaua se mai ia cand pui cheia pe ele.Preocuparea ta pt masina este laudabila.
                        Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                        Comment


                        • #57
                          Eu am sa ii pun boxe, cel putin pe fata, si daca ma supar am sa ii pun si pe spate. Ma gandeam sa pun JBL si un CD mp3 Sony. Boxele in Braila sunt 149 ron (perechea) si cd-ul playerul este 349 ron
                          sigpic

                          Comment


                          • #58
                            @D-FENS

                            Am avut capace si am renuntat la ele , parca arata mai bine cu jantele vopsite asa.Multumesc de apreciere!

                            @bogdan_1984

                            Multumesc de informatie!O sa ma duc intr-un magazin de specialitate sa ma interesez de difuzoare.

                            Ca ziceti , sa punt autocolant negru mat pe capota?!

                            Comment


                            • #59
                              Da bine,dar se va vedea mereu praful.Tu alegi.
                              Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                              Comment


                              • #60
                                Frumos imi place cum arata masina. Am observat ca ai investit foarte mult in ea.. As avea o intrebare care vad ca nu a pus-o nimeni cati bani ai dat pe ea?, si cu ce suma ai ajuns acuma dupa ce ai facut revizii schimbat amortizoare cd-player etc. Sa o stapanesti sanatos.
                                LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                                Enter the Matrix

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google