- = M V P = - (Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 1 Editia 2011 )

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • La un service care face numai asa ceva, oricum nu electrostatic. Cu o vopsea speciala pentru jante. Cam 500 ron toata afacerea, indreptat, grunduit, vopsit total si interiorul si lacuit cu putina perla!!! Daca vrei iti pot da un numar de contact.

    STR8 =»»HTC =»» Forum Runner
    sigpic
    The MVP

    Comment


    • Chiar te rog daca poti sa-mi lasi pe pm numarul, eventual si un site. Eu ma gandeam sa le vopsesc electrostatic, dar vreau tot in 2 culori cum sunt ele dar nu se poate cica.

      Comment


      • sunt curios cum bat ledurile acelea....e mult mai eleganta cu jantele argintii. ;)

        Comment


        • cea mai eleganta!

          Comment


          • Si eu am un ph1 verde cameleon. Cred ca este una dintre cele mai pretentioase culori , dar ce e costisitor e si frumos.

            Nu stiu daca parerea mea conteza, dar mie mi-a placut muult mai mult cum arata inainte cu bara spate ph1. Consider ca nu se imbina deloc bara cu capota si cu stopurile, mai ales de cand ai pus acel difuzor pe bara. Parca sus este asa rotund frumos si jos, deodata patrat. Nu... stiu, dar e parerea mea. Fiecare cu gusturile lui.

            Iti doresc in continuare bafta!
            Last edited by VlaD2803; 8 March 2014, 15:45.

            Comment


            • E o corcitura de verzitura ! ! ! Stiu Vlad, dar iti garantez ca daca o vezi live iti schimbi parerea radical, sa fie si curata si e zuperrrr ! ! ! Dar sa stii ca nu toti au aceeasi viziune.... Respect ! ! !
              sigpic
              The MVP

              Comment


              • Anvelope ? ? ?

                Ce sa aleg? ? ? Vreau si eu niste pareri de la voi...si eventuale sugesti. Jantele sunt la reconditionat, masina am revopsit-o si vreau sa faca toata treaba pana la capat, sa iau si un set complet de anvelope pe 17". Am facut ceva cautari, pentru anvelope de top nu am finante, si oricum masina nu are performante deosebite nici la motor nici la franare, asa ca o sa merg pe ceva mai entry level. Ma gandeam la aceste 2 modele : Nankang NS-20 XL sau Riken Maystorm 2 B2 ambele 205/45/17 ! ! !
                Attached Files
                sigpic
                The MVP

                Comment


                • am inteles bine,revopsireee.de acum inainte te consider fratele meu de suferinta.bafta.
                  sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                  Comment


                  • Asa e fratele meu de suferinta Leo ! ! !
                    sigpic
                    The MVP

                    Comment


                    • Riken sunt ok ... eu mi-am luat si sunt foarte bune, cauta la autosoft ca au promotii la toate dimensiunile riken ! Eu sunt supeeer multumit de cum se comporta cu riken masina
                      Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                      Comment


                      • la ce pret le-ai gasit mvp ca si eu sunt in cautare de anvelope
                        sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

                        Comment


                        • Riken undeva la 225, iar Nangank la 280. Verificam si la Autosoft dany !!!

                          STR8 =»»HTC =»» Forum Runner
                          sigpic
                          The MVP

                          Comment


                          • bun rau pretul la riken....sa imi zici si mie te rog care e oferta de la autosoft
                            sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

                            Comment


                            • Unde ai gasit la pretul asta pe 17? caut si eu si n-am gasit asa ieftine.

                              Comment


                              • Cateva cadre matinale, de la 5:30 dimineata B-) !!!

                                STR8 =»»HTC =»» Forum Runner
                                Attached Files
                                sigpic
                                The MVP

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google