- = M V P = - (Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 1 Editia 2011 )

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ce tare . Ce becuri ai folosit ? Ca lupele sunt cu bec d2s nu ?
    Urmeaza si eu sa fac identificarea si imi este sa nu comenteze baietii veseli ... Asa cu lupele + halogen nu cred ca pot comenta

    Comment


    • Mie imi place cu halogen , e ceva nou in lumea lupelor )
      sigpic
      Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

      Comment


      • Ai grija ca topesti sticla farului daca mergi cu ele aprinse mai mult.
        MY CLA

        Comment


        • Au fost montate doar de poza, sunt niste H7 puse de forma, iti dai seama ca nu le-am lasat acolo, degaja multa caldura si putina lumina :p !!! Pentru identificare incearca sa faci rost de un set de D2S-uri cu 4000k sa fie mai galbuie, nu stiu ce sa zic.

          STR8 =»»HTC =»» Forum Runner
          sigpic
          The MVP

          Comment


          • si la itp ai avut jantele pe 17?
            sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

            Comment


            • Frumos arata masina.
              ieri pe la 6 intrai pe Pieptanari ,am zarit stopurile si nr.

              Comment


              • Da mister am fost cu jantele pe 17", no problem daca ai prieteni si nu ti-o blocheaza R.A.R.-ul !!!
                Da Florine eu eram, ma duceam spre ITP, ma bucur ca atrage priviri si este placuta ochiului !!! Respect !!!

                STR8 =»»HTC =»» Forum Runner
                sigpic
                The MVP

                Comment


                • eu la itp am mers cu lupele cu xenon si toba sport doar ca nu aveam jantele ...dadusem spaga dar mi se parea asa de la obraz sa fiu cu jantele pe 17
                  sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

                  Comment


                  • Originally posted by B-64-MVP View Post
                    Da mister am fost cu jantele pe 17", no problem daca ai prieteni si nu ti-o blocheaza R.A.R.-ul !!!
                    Da Florine eu eram, ma duceam spre ITP, ma bucur ca atrage priviri si este placuta ochiului !!! Respect !!!

                    STR8 =»»HTC =»» Forum Runner

                    Asa Manule, lauda-te cu treburile astea in public.

                    Stim cu totii cum se fac ITP-urile, dar fii si tu mai discret un pic.

                    In rest : apa, paie si bataie, bucura-te de ea
                    _
                    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                    sigpic

                    Comment


                    • minte, a fost cu rotile de la noile garnituri de metrou

                      Comment


                      • Am facut si geometria !!! Sunt multumit, baietii de la AutoSoft s-au miscat impecabil si au lucrat curat si sigur!!! Acum pot sa spun ca pe fata e newwwww !!! Anvelope noi, jante reconditionate si echilibrate, bascule, capete de bara, bielete antiruliu toate noi, nu am schimbat bieletele de directie si bucsele de la bara stabilizatoare, cele de pe mijoc deoarece nu necesitau.
                        Acum merge bine, fara trosnituri si cloncanituri B-) !!!

                        STR8 =»»HTC =»» Forum Runner
                        Attached Files
                        sigpic
                        The MVP

                        Comment


                        • bv mvp.....eu nu am facut nicioadat geometria cu jantele de 17 ca nu am avut probleme sa traga stanga-dreapta sau sa bata

                          odata am avut niste vibratii dar le-am echilibrat si am scapat de belea

                          cat te-a dus geometria?
                          sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

                          Comment


                          • Mister eu am facut geometria mai mult pentru ca am luat anvelopele astea noi si nu merita sa imi bat joc de ele, nici la mine nu tragea mai deloc, dar la masuratori era ceva diferenta, o sa pun photo cu fisa tehnica sa vedeti diferenta !!! Toata treaba a fost asa : 20 constatarea, si timp de o luna mi-am remediat problemele constatate si am mai platit diferenta de 52 ron, deci toata distractia costa 77 ron.

                            STR8 =»»HTC =»» Forum Runner






                            72
                            Last edited by Niki; 26 June 2014, 19:22.
                            sigpic
                            The MVP

                            Comment


                            • era si pacat ca mai ales ai umblat la articulatie si aveai anvelopele noi.

                              La mine odata sau de 2 ori s-a facut geometria in garantie cand mi-au schimbat capete de bara si pivotii dar aveam jantele pe 15 iar in 3 ani nu s-au uzat uniform sau ceva

                              daca schimb anvelopele anu asta sigur o sa fac geometria ca e pacat
                              sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

                              Comment


                              • ar merge un plus 10 mm pe ambele punti

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google