- = M V P = - (Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 1 Editia 2011 )

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Asa e Cata, e romania c***e si nimeni nu te ajuta sa iti lumineze drumurile mai bine, asa ca o faci tu cu un kit de xenon!!! Stiu Matheo care este solutia, dar ti-am zis nu voi adopta lupe(G3 sau G5) in farul stock prea curand, asa ca asta este cea mai buna varianta momentan. Deci se pare ca voi lua legatura cu colegul FaneCL sa ma indrume si pe mine daca tot zice cata ca se vedea bine.
    sigpic
    The MVP

    Comment


    • In oras e mai nasol cu proiectoarele cu xenon ,eu am fost oprit ,ca dc le am aprinse si a vazut gaboru ca am xenon si mi-am luat 400 ron ca nu i-am dat talonu sa ma trimita la rar , si am mai fost si ''dragut'' cu iei le-am dat un bec de pozitie sa isi puna la masina ca aveau unu-l ars )
      Last edited by Mariusrs; 5 August 2011, 18:29.
      http://www.loganclub.ro/forum/focusul_meu-t39113.html

      Comment


      • Recomand!.....
        sigpic
        "BRABUS" STYLE

        Comment


        • Originally posted by B-64-MVP View Post
          Masina a primit intre timp o curatire ca la carte, un set de huse inchise la culoare, un set de boxe Hertz Dieci care vor fi montate pe fata, capacelele din centrul jantelor care imi lipseau de la gropii si cam atat. Mai vreau sa-mi achizitionez un modul de ridicare geamuri, xenon 8000k pe proiectoare si o bascula pe dreapta(pivotul are joc). Voi posta cateva poze in curand !!!! A si inca ceva, am inscris si masina la concurs : "Best Level 1 ! ! !" asa ca astept voturile voastre !!!
          8000?????? doamne ce de dusmani o sa iti capeti ...
          gandeste-te sa iti iei si un frigider mai mare )))))))))
          Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

          Comment


          • cel mai bine iti pui de 4300k ... ai si vizibilitatea ma buna si nici nu sunt asa deranjante ca cele de 8000k !
            Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

            Comment


            • pune-le fara probleme.sunt super.
              sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

              Comment


              • Multumesc mult baieti de ajutor si de indrumari ! ! ! Cand ma voi intoarce din concediu zigur voi trece la fapte, pana atunci masina participa la "Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 1 Editia 2011! ! ! " cine nu stie despre ce este vorba poate sa intre pe acest link si sa vizualizeze concurenti si bineinteles sa voteze ! ! ! RESPECT !!!!
                sigpic
                The MVP

                Comment


                • Poze ! ! !

                  Poze cu urmatoarele :
                  - Husele
                  - Telecomanta control volum statie subwoofer
                  - A doua telecomanda a playerului Pioneer (telecomanda pasagerei )
                  - Scaunele incalzite (nu mai trebuie vara, le incinge oricum soarele)
                  - Buton deschidere portbagaj din interior

                  In continuare masina mea participa la concursul nostru de pe forum "Best Level 1 !!!" si va astept in continuare sa vizionati si sa votati !!!
                  Attached Files
                  sigpic
                  The MVP

                  Comment


                  • Frumos, o masina de nota 11 ! Felicitari !

                    Comment


                    • Sa zicem ca te-ai pregatit pentru iarna ..) Frumos domne
                      Bafta
                      My turbo lag, give your MPI, a chance

                      Comment


                      • ce sa faci...daca baga frig pe la usi...pe sub scaune...deh cazan )

                        Comment


                        • best car of the car.
                          sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                          Comment


                          • Multumesc Leo, Geo, Bogdan si Andrei ! ! ! Scaunele incalzite le aveam de mult da nu postasem nici o poza cu ele, au facut deja 2 ierni, pentru cei care nu au va spun eu ca merita tot efortul!!!! Multumesc si celor care m-au votat !!! Respect !!!
                            sigpic
                            The MVP

                            Comment


                            • se vede ca tii la mevepe`u tare curata e

                              Comment


                              • Nu uitati ca MVP-ul participa la concurs "Best Level 1 !!!" cine vrea sa ma voteze poate apasa pe link !!!
                                sigpic
                                The MVP

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google