- = M V P = - (Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 1 Editia 2011 )

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nici ferodo nu sunt mai prejos , tot asa bine pot zice si eu ca am super frane , faci cum crezi.
    ambele sunt ok , alegerea e a ta.

    Comment


    • si de curand le-am schimbat, ca alea EBC m-am convins nu mai imi iau niciodata.

      am fost si eu in impas nu stiam ce sa-mi iau TRW sau FERODO dar am ales TRW si sunt super multumit de alegerea care am facut-o


      cat de curand vreau sa caut etrieri si discuri pentru spate daca poti sa ma ajuti cu ceva informtii as fi recunoscator
      Last edited by etylan; 20 April 2011, 17:49.
      Nu intotdeauna ce este frumos este si adevarat, dar nici ce este adevarat nu este intotdeauna frumos.

      Comment


      • Eu am tot Ferodo cu discuri de fabrica...am super frane.Nu cred ca sunt proaste trw.
        sigpic

        Comment


        • ia uite si-a facut poza la discuri...cu mvp`u pe fundal...pe monitor

          Comment


          • Pai da ma Mishu, aia e poza artistica ! ! ! Stiu Cata ca si Ferodo Premier sunt super, nu am zis ca nu sunt bune, dar vroiam niste pareri despre TRW, ca ma gandeam sa le iau pe acelea, ca sunt aproape identice la pret. Orce as lua, e nou, e mai mare, mai bun fata de ce am pe masina acum nu zic bine???
            sigpic
            The MVP

            Comment


            • corect , d`aia ti`am zis ca alegerea iti apartine

              Comment


              • nenea ce naiba tu lasi masini in fata la metrou acolo sa stea toti tigani pe ea... aseara am usuit cativa are iti sprijineau portpagajul...
                Attached Files
                Prostii par conceputi pe cale artificiala, ca sunt multi ai-dracu si n-au nici o boala...

                Comment


                • atat le trebuia florine, merci de poza, masina acolo sta seara cat eu sunt la servici !!!
                  sigpic
                  The MVP

                  Comment


                  • felicitari nenea pentru frumoasa masina ... spor la tot ce ti-ai propus ... asteptam noi update-uri ... bafta multa
                    sigpic
                    Nu cautati niciodata sa faceti uz de autoritate cand puteti recurge la ratiune.

                    Comment


                    • merci BeYh3m, vor veni si update-uri, dar nu ma lasa vremea asta, o sa pun si poze cu cele care deja sunt si nu le-am prezentat ! ! !
                      sigpic
                      The MVP

                      Comment


                      • asteptam sa vii cu noutati si pozele cu imbunatatirile pe care le-ai adus la masina

                        Comment


                        • Lcb !!!

                          Cateva cadre de la ultima intalnire saptamnala LCB, mentionez ca pozele sunt facute de Ionut.c ! ! !
                          Attached Files
                          sigpic
                          The MVP

                          Comment


                          • Ce roti urate ai

                            Comment


                            • prea frumos arata cu jantele astea nu se duc articulatiile mai devreme ?
                              " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                              Comment


                              • merci tudor, ce sa spun, pana acum nu prea am schimbat multe la articulatie, dar urmeaza sa schimb niste bucse de cauciuc care vin in partea de sus a amortizorului, care cred ca oricum trebuiau schimbate si daca nu aveam aceasta suspensie. E adevarat ca e putin mai solicitata articulatia, dar nu foarte rau .
                                sigpic
                                The MVP

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google