Loganul GZB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Loganul GZB

    Salutare la toata lumea de pe forum. Acesta e Loganul meu, deocamdata standard. Credeti ca jantele astea ar arata bine cu pneuri cu talon mic sau trebuie schimbate si ele?
    Attached Files
    sigpic

  • #2
    bine ai venit pe forum, parerea mea e ca mai bine schimbi si jantele cu unele mai mari, daca nu lasa cauciucurile astea

    Comment


    • #3
      bun venit pe forum
      arata bine prestige-ul tau,sa il stapanesti sanatos si cat mai multi km sa faci fara probleme.
      parerea mea ca ar arata mai bine masina cu niste cauciucuri cu talon mai mic,de exemplu ai putea sa pui niste anvelope de vara Good Year sau Dunlop SP Sport 01 185/55/15" sau niste 195/55/15" pe actualele jenti de 15" poti sa pui chiar si de 205/55/15" .

      Comment


      • #4
        daca nu schimbi cu unele cu talon mai mare...macar pune alte anvelope nu cele din fabrica!
        Ps. frumos prestigeul!
        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

        Comment


        • #5
          Dar ce-au Continaenatlurile astea?
          PS: Frumoasa masina.
          Cel mai nou proiect auto din România!
          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

          Comment


          • #6
            aaa....nu stiu de ce traiam cu impresia ca sunt tot montane..sau kormoran )
            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

            Comment


            • #7
              Nope, toate Prestige-urile si Ambitionurile acum au Continental.;)
              Cel mai nou proiect auto din România!
              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

              Comment


              • #8
                Mersi!

                Daca nu ii pun gume cu talon mai mic, atunci raman cu Continental-urile astea din fabrica, pt ca sunt f multumit de ele. Oricum macar pe varianta asta ar fi putut sa puna ceva cu talon mai mic si ar trebui sa poti opta pt mai multe modele de jante (parerea mea ). In viitorul apropiat ii pun alt mp3 si putin mai tarziu sper sa cumpar un kit (imi place f mult Zender si Pilot)
                sigpic

                Comment


                • #9
                  Dar kitul de la Dacia nu-ti place?
                  Cel mai nou proiect auto din România!
                  Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                  Comment


                  • #10
                    :p ...prima data zic sa schimbi jantele,apoi suspensia...si dup-aia kit
                    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                    Comment


                    • #11
                      Bun venit pe forum.
                      E misto loganu , decat sa schimbi cauciucurile mai bine schimbi arcuri (cu unele Eibach coboara si garda la soc cu 35mm) si da un aspect mai misto , e mult mai stabila si toate astea la 560lei (cam asa )
                      Spor la treaba.
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        Uitati-va si voi la filmuletul asta si spuneti daca e normal sa se duca asa greu de la 160 km/h in sus. E drept ca erau si niste curbe pe acolo dar le-am luat cu pedala la fund fara probleme. Oricum stabilitatea masinii pot sa spun sincer ca este exceptionala.
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          De la 160 nu urca asa greu, dar chestia e ca s-a oprit la 180. Sigur nu erau pante (oricat de mici, se simte la vitezamare) sau vant? Si cauciucurile ce presiune aveau?
                          Cel mai nou proiect auto din România!
                          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                          Comment


                          • #14
                            Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.


                            Uite aici filmuletul pe Youtube ca sa il poata vedea toata lumea care nu are player cu suport 3gp.
                            Sincer sa fiu urca cam greu de la 160km/h in sus...da cred ca asa e normal...doar sa ai turbina pe motor sau un motor aspirat mai puternic daca vrei sa urce mai repede in viteza

                            Comment


                            • #15
                              Erau si niste pante, dar mici. Problema cred ca era cu curbele. Pneurile nu le-am verificat. Eu am pus filmul asta pt ca am citit ca alti posesori de prestige merg LEJER cu 180 si pot atinge 200 (pe vitezometru, nu reali) si de aceea i-as ruga si pe ei sa isi spuna o parere. Oare cu chiptuning s-ar rezolva aceasta "problema" ?
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google