Loganul GZB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @danni: poti sa incepi cu ce vrei tu, dar intr-un final sa le faci pe amandoua. La un alt nivel de echipare poate as recomanda sa se inceapa cu stabilitatea, dar Prestige-ul oricum si stock sta mult mai bine ca celelalte variante. Eu de exemplu am inceput cu un calculator pt motor, o toba sport si dupa aceea arcurile.

    Daca tot am postat la masina mea, mai pun cateva poze facute recent
    Attached Files
    sigpic

    Comment


    • Arata foarte frumos masina cu catii cm ai lasato ??? E super
      sigpicyahoo messanger :goody7ronaldo

      Comment


      • Cam 5 cm din arcuri si inca vreo 2 din cauciucuri (in loc de 185/65 am 195/50)
        sigpic

        Comment


        • Fromos mareom misto poze
          sigpic

          Comment


          • Clar + stopuri tunate & bord
            sigpic

            Comment


            • 2 poze de la Cupa Alfa 2008:
              Attached Files
              sigpic

              Comment


              • Frumoase poze, de fapt frumoasa masina

                Da ce sa intamplat la raliu, te-au depunctat ca nu aveai costumatie specifica sau ce????
                ...de doi lei :p

                Comment


                • Da, m-au exclus din cauza ca nu aveam combinezon (am fost in trening). Mai mult ca sigur m-a turnat cineva pt ca si la celelalte raliuri de anul trecut unde am participat am fost echipat la fel si nu a fost vreo problema. Asta este, regulamentul e regulament si la urmatoarea etapa o sa fiu 100% in regula sa nu aiba nimeni nimic de comentat.
                  sigpic

                  Comment


                  • Pacat, orcum mult noroc de acum incolo
                    ...de doi lei :p

                    Comment


                    • Sa speram gigi sa ne reprezinti mai departe cu ghezebeul drept urmare renunti 1 sapt la fumat si iti iei izmenele sport
                      sigpic

                      Comment


                      • Si filmul cu mareom la volan-ul GZB-ului si virtualmansorin pe golf la Cupa Alfa 2008
                        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                        Comment


                        • Mersi mult de filmare Cristi, sper sa vii cu mine la fiecare raliu la care voi participa. Ai remarcat ca la singurul raliu la care nu ai venit tu sa filmezi am lovit masina? ) Ce chestie!
                          sigpic

                          Comment


                          • Mai bine ca n-o fost...ca poate filma ))))
                            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                            Comment



                            • l-am filmat odata
                              nu sa lasat cu bagube materiale, dar mi-a zis ca trece peste mine daca-l public
                              Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                              Comment


                              • Frumoasa,foarte frumoasa masina ta.si nervoasa.ce m-ar tenta sa o conduc un pic sa vad cum merge 16 valvele tunat
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google