Loganul GZB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • oricum felicitari esti tare conteaza la un concurs foarte mult si piesa dintre scaun si volan oricum felicitarile mele tine-o tot asa
    Powered by LSS
    http://img444.imageshack.us/img444/7...c127494gif.jpg

    Comment


    • Ieri s-a desfasurat etapa de rally-kart Comlosu Mare, una din cele mai interesante ale anului. Observati un facelift major al GZB-ului . Locul 3 a fost mai mult decat imbucurator, avand in vedere ca am gresit pe PS1. Echipajul a fost format din cei 2 blanari oficiali LC Timisoara: eu (mareom) si Ovi (ovystar). Multumiri speciale sponsorului principal, Anca16v si de asemenea mutumiri celor care au fost acolo sa ne sustina (Seba, Cristi_xp, Anca, dany59ddd, Lauretta - vezi blondo ca nu te-am uitat). Si ceva poze:
      Attached Files
      sigpic

      Comment


      • A mancat GZB-ul orez?
        Filmulete de la raliul asta nu ai?

        Felicitari celor doi blanari din capatul celalalt de tara .
        Cel mai lent 1,6 8v

        Comment


        • se stie : cel mai blanar dintre blanari este GIGI BALAMUC ;)
          sigpic

          Comment


          • sal.as vrea sa stiu cati cai ai obtinut in urma resoftarii si daca se simte vreo diferenta?

            Comment


            • Cu exactitate nu am de unde sa stiu cati cai am castigat in urma resoftarii pt ca nu am dus masina la un dyno, dar estimez eu asa cam 5-7 cai. Diferenta in mers nu prea se simte, doar pe cronometru, ceea ce conteaza
              sigpic

              Comment


              • felicitari pt locul 3 si iti doresc numai 1,apropo nu ai somn?
                sigpic #

                Comment


                • Mai Adi, eu n-am somn. Ma gandeam ca m-as duce la Iveco. Tu nu?
                  sigpic

                  Comment


                  • Felicitari domnule!

                    Tot inainte si spor si la resurse.

                    Mult succes!
                    9! 9! 9!
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by adimrv View Post
                      felicitari pt locul 3 si iti doresc numai 1,apropo nu ai somn?



                      La ore din astea ajunge acasa mareom cand se trezeste de dimineata!
                      www.tuningOBD.ro
                      www.racingclub.ro
                      www.racingshop.ro

                      Comment


                      • salutare super tare frate gestu facut ieri de tine , merci tare mult inca odata de invitatie chiar suna supertentant dar trebuia sa ma grabesc catre casa, din pacate nu am stat mult am venit in timisoara am cumparat niste roti ptr golan si am plecat catre casa, poate data viitoare , oricum MARE OM!! o seara placuta salutare

                        Comment


                        • ce om ...n`ai venit si tu sa bei un citro de ziua LOGAN Clubului
                          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                          Comment


                          • Sibiu 2009
                            Attached Files
                            sigpic

                            Comment


                            • Felicitări Mareom pt rezultatele obtinute,dar data viitoare sper la mai mult ca doar ai acumulat experiență pe macadam la Sibiu si nu numai.

                              Comment


                              • Felicitari Gigi pentru etapa de azi la Rally !
                                Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google