Loganul GZB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    sunt in clasa I - a acum si cam super ocupat cu terminatul apartamentului.
    pina nu termin de reamenajat apartamentul ciuci raliu sau alea alea. asa am facut intelegerea cu sefa)
    cine ma vazut stie ca imi place sa ma dau asa cum pot eu(mai tare sau mai incet)
    Last edited by crististreulea; 25 September 2007, 12:51.
    toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

    Comment


    • #77
      foarte tare...n-am ce zice...
      sunt tare curios cat te-a costat remaparea?
      si inca ceva...nu toate Prestige-urile au cauciucuri stock...Continental...al meu are Michelin energy...

      Comment


      • #78
        Originally posted by terror3009
        foarte tare...n-am ce zice...
        sunt tare curios cat te-a costat remaparea?
        si inca ceva...nu toate Prestige-urile au cauciucuri stock...Continental...al meu are Michelin energy...
        Nu am facut remapare, ci am schimbat calculatorul. M-a costat 750 RON. Si referitor la cauciucuri, m-am prins si eu pana la urma ca unele vin cu Conti si unele cu Michelin. Oricum eu nu mai am Conti demult pe masina. Saptamana asta cred ca omor Uniroyal-urile Sport pe care le am si trec pe Bridgestone sa vad ce pot face cu cauciucele alea
        sigpic

        Comment


        • #79
          si de la ultima intilnire.
          nu s-a mai mers la sinnicolau pe circuit, la iveco era radarul si se uitau urit la noi.
          asa ca ne-am mutlumit cu o vizita la sag pe iarba
          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

          Comment


          • #80
            da ce va-ti mai dat pe iarba acolo adica mareom...ca voi va uitati in loc sa va dati si voi macar cristi_xp )

            Comment


            • #81
              Mi-e mi-a placut filmul. Chiar mai mult decat cele de pe circuit, nu stiu de ce (fara gluma).
              Cel mai lent 1,6 8v

              Comment


              • #82
                Originally posted by SUPERCAR
                da ce va-ti mai dat pe iarba acolo adica mareom...ca voi va uitati in loc sa va dati si voi macar cristi_xp )
                Cristi_XP a dormit in acea dupamasa. am fost cu 3 masini iar bigman s-a dat vreo 20 minute ... a trebuit sa tai la montaj la greu.
                s-a mai dat un hyundai accent si eu cu golanu meu. in total vreo ora ne-am dat toti, continuu.
                Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                Comment


                • #83
                  Originally posted by Rocri
                  Mi-e mi-a placut filmul. Chiar mai mult decat cele de pe circuit, nu stiu de ce (fara gluma).
                  Poate ca in filmare pare ceva mai spectaculos pe iarba, dar in realitate pe circuit sunt senzatiile mai tari
                  sigpic

                  Comment


                  • #84
                    Originally posted by SUPERCAR
                    da ce va-ti mai dat pe iarba acolo adica mareom...ca voi va uitati in loc sa va dati si voi macar cristi_xp )
                    nu ma asocia pe mine cu infractorii astia care omoara spatiul verde
                    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                    Comment


                    • #85
                      mareom al tau e gri platine?
                      am vazut ca exista si gri comete dar nu vad pe configurator prea bine culoarea reala.probabil e ca si a lui cristi xp

                      Comment


                      • #86
                        Desi intrebare nu imi e adresata, iti raspund eu (sper sa nu se supere mareom).
                        Culoarea lui mareom e gri platine, a lui Cristi e gri perla si culoarea gri comete e un fel de negru, foarte inchis, mai inchis decat verde cameleon, care nu prea o vezi pe strada, putina lume a ales culoarea asta.
                        Cel mai nou proiect auto din România!
                        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                        Comment


                        • #87
                          proud like a god

                          sunt mindru de loganu ghezebe am fost plimbat cu el si ii plac turatile la greu mai ales pista de la sanicolau totusi lu gigi iar trebui un sponsor ptr gume
                          sigpic

                          Comment


                          • #88
                            Boris, pacat ca nu ai fost cu noi aseara la Iveco, sa vezi acolo ce-i plac turatiile si mai ales ce timp am scos
                            Last edited by crististreulea; 28 October 2007, 12:45.
                            sigpic

                            Comment


                            • #89
                              Originally posted by andrei
                              Nope, toate Prestige-urile si Ambitionurile acum au Continental.;)
                              Acuma la Prestige si Ambition le pun anvelope Continental? Nu le mai pun Michelin Energy? Pai si care sunt mai bune? P.S Frumos Prestige-ul, mor dupa el) Multi km fara incidente.
                              Logan Ambition 1.6 8V

                              Comment


                              • #90
                                De vreo 2 ani pe versiunile mai sus de Laureate Plus inclusiv, se pun Continanetal sau Michelin. Amandoua sunt de aceeasi calitate, dar Michelin-urile se tocesc mai repede decat Continentalurile.
                                Last edited by crististreulea; 28 October 2007, 12:46.
                                Cel mai nou proiect auto din România!
                                Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google