Loganul GZB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Superrrrrrrrr.....Foarte frumos...mi-au placut drift-urile alea

    Comment


    • mareom deja a invatat masina,stie cat sa ii dea pe fiecare viraj.

      Comment


      • Originally posted by mareom
        Mersi mult de filmulet. E super, mai ales ultimele 3 minute
        acele ultimele 3 minute sint facute de tine bigman, in nici un caz de mine )
        noi nu prea reusim pe iarba ce reuseste el pe asfalt. sint curios cum se comporta cu noua suspensie. miine la ora cind mareom se da pe circuit la sinnicolau eu sint la o cununie ... ratez noua suspensie
        Last edited by crististreulea; 9 November 2007, 18:39.
        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

        Comment


        • Gigi MostWanted... #1 blacklist
          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

          Comment


          • Si mie mi-o placut drifturile,dar ce ai facut?ai pierdut capacul ala de plastic de la jenti?

            Comment


            • Originally posted by [.....:::::G3G3:::::.....
              Si mie mi-o placut drifturile,dar ce ai facut?ai pierdut capacul ala de plastic de la jenti?
              Le-a dat jos sa fie mai usoara masina (nu glumesc), sa ii vezi cand merg pe aeroport (la lini legale) ca isi dau jos si bancheta din spate si scaunu fata (ala din dreapta))

              Bravo mareom si bravo si lui crististreulea pt. ca a filmat si pentru noi
              ...de doi lei :p

              Comment


              • isi dau jos si bancheta din spate si scaunu fata (ala din dreapta) ) tare de tot,ce nu face omu pentru un demaraj mai bun si o masina mai usoara

                Comment


                • mareom (bigman) nu da banchete si scaune jos, din contra, in portbagaj are sculele de la jobul lui, nici macar la alea nu renunta. mareom mare caracter ;)
                  Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                  Comment


                  • bafta azi la rally!!!
                    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                    Comment


                    • Originally posted by Cristi_Xp
                      bafta azi la rally!!!
                      Mersi !
                      E primul raliu la care ma dau si iti dai seama ca am niste emotii.....
                      sigpic

                      Comment


                      • lasa emotiile acasa te gandesti ca esti la sanicolau pe pista.
                        bafta

                        Comment


                        • si ocupantul cu numarul 10
                          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                          Comment


                          • am si eu bigman un mic filmulet de pe telefon inainte de start.

                            Comment


                            • Jos palaria! ce sa mai zic ... tot respectul. La brasov sper ca aduceti cupe, medalii etc.

                              Comment


                              • Mersi Crististreulea de filmare si de sustinere!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google