Loganul GZB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am citit tot topicul (aproape) si tot n-am gasit poze cu lampile vopsite

    Comment


    • Inca un tuning la rompetrol.Montat distantiere la roti )
      Attached Files
      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

      Comment


      • O poza cu lampile se poate?
        Multumesc

        Comment


        • Nu`s.Las ca ii fac io diseara poze daca ne intalnim...
          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

          Comment


          • Ok.
            Multumesc Cristi.

            Comment


            • Ioane, am pus si link pe topicul de vopsit stopuri. Ce dracu n-ai vazut?
              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

              Comment


              • nu am vazut dar caut acuma...
                Si am gasit..ala e un ciob de stop mah seba...nu convingi pe nimeni ce naiba...
                Poza din spate cu ambele stopuri
                Last edited by Ionut; 20 May 2008, 15:24.

                Comment


                • Nu am facut inca poze cu stopurile spate, dar mi-a facut un prieten la raliul de la Deta. Deocamdata asta e tot ce pot sa-ti arat. Cand mai fac poze promit sa le pun aici

                  Am uitat sa mentionez ca eu si cu Seba le-am vopsit cu rosu, nu cu negru
                  Attached Files
                  sigpic

                  Comment


                  • Pai eu ce explicam la "necredinciosi", ca nu-i diferenta daca le vopsesti calumea? arata aproape ca stock-urile, doar ca semnalizarile sunt rosii...
                    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                    Comment


                    • Inca un tuning "reusit" de rompetrol.Recomand celor care sunt interesati de vopsit stopuri,sa veniti la Gigi...Va rezolva!!!
                      Attached Files
                      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                      Comment


                      • Da, stopuri vopsite negru cu motive "zebra". Nu va lasati la mana lui jiji (aka mareom) ca ala vopseste cu sprayul ca un medic chirurg cu bidineaua
                        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                        Comment


                        • Sunteti rautaciosi! Voi ziceti asta numa asa ca sunteti invidiosi ca nu stie nimeni sa vopseasca ca si mine
                          sigpic

                          Comment


                          • Gigi tre' sa recunoastem ca esti un vopsitor iscusit si ai un atelier beeeeton aka Rompetrol garage)
                            No, apoi blana
                            Taaaaaci!!! ca nu stii ce-i bine
                            ...si nu uita, prietenul bun, la balamuc se cunoaste

                            Comment


                            • Faine rau stopurile,is curios cat dureaza pana se urca unu pe el,sau pana le vinde de buna voie
                              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                              Comment


                              • Daca zici tu #1,asa o fi...
                                Last edited by felixb; 30 May 2008, 21:21.
                                http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google