Loganul GZB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mai exact, duminica trecuta s-a dat gigi.
    premiul II penca nu doar ca s-a dat foarte bine, de data asta a pus mai mult suflet pe masina... si slick-uri
    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

    Comment


    • In primul rand mii de multumiri lui Streulea pentru filmuletul asta extraordinar.

      @iooon_cug: Cupe si diplome am mai luat, dar in alte orase. Chiar putin mai sus am niste poze de la Cluj. In Timisoara nu s-a lipit de mine nimic pana acum cu toate ca am fost de mai multe ori in zona podiumului ca si timpi realizati. Lipsa de cupe in campionatul judetean s-a datorat atat greselilor mele personale cat si ghinionului (nu odata). Oricum competitia este puternica la noi in campionat. Avem cativa piloti foarte buni cu masini foarte bune si cu ceva experienta in spate si daca vrei sa-i bati trebuie sa dai totul din tine si din masina si de aici apar si greselile. Un factor de asemenea foarte important aici sunt banii. Unii investesc sume foarte mari de bani ca sa fie in top in acest campionat. De exemplu unii se gandesc daca sa-si cumpere slickuri Yokohama sau semislickuri Toyo R888 si eu ma intreb oare cum se vad scanteile scoase de sarmele din gumele mele Conti Ecocontact. Intelegi cam ce vreau sa spun?

      @adimrv: Inca nu merit locul I si sa-ti spun si de ce. Stii reclama aia cu "e greu sa gasesti un mix potrivit"? Aici un mix potrivit inseamna pilot bun+masina buna+experienta. La mine toate astea sunt medii deocamdata dar nu-mi fac probleme. Mai am timp sa "ma coc" . Ia raspunde-mi tu mie pana una alta: Cum e la Iveco?
      sigpic

      Comment


      • Gigi Talpa Iute
        Bravo mareom. Felicitari pentru premii.
        Cel mai lent 1,6 8v

        Comment


        • streulea ce de obicei ai facut o treaba de nota zece dar si jiji a fost tot de nota zece oricum felicitari pentru locul obtinut
          Powered by LSS
          http://img444.imageshack.us/img444/7...c127494gif.jpg

          Comment


          • am inteles....totusi poate o sa gasesti fonduri pt pasiunea ta .... incearca cu niste sponsori ;) poti avea noroc...
            0.9 tce SL plus

            Comment


            • Originally posted by mareom View Post
              In primul rand mii de multumiri lui Streulea pentru filmuletul asta extraordinar.

              @iooon_cug: Cupe si diplome am mai luat, dar in alte orase. Chiar putin mai sus am niste poze de la Cluj. In Timisoara nu s-a lipit de mine nimic pana acum cu toate ca am fost de mai multe ori in zona podiumului ca si timpi realizati. Lipsa de cupe in campionatul judetean s-a datorat atat greselilor mele personale cat si ghinionului (nu odata). Oricum competitia este puternica la noi in campionat. Avem cativa piloti foarte buni cu masini foarte bune si cu ceva experienta in spate si daca vrei sa-i bati trebuie sa dai totul din tine si din masina si de aici apar si greselile. Un factor de asemenea foarte important aici sunt banii. Unii investesc sume foarte mari de bani ca sa fie in top in acest campionat. De exemplu unii se gandesc daca sa-si cumpere slickuri Yokohama sau semislickuri Toyo R888 si eu ma intreb oare cum se vad scanteile scoase de sarmele din gumele mele Conti Ecocontact. Intelegi cam ce vreau sa spun?

              @adimrv: Inca nu merit locul I si sa-ti spun si de ce. Stii reclama aia cu "e greu sa gasesti un mix potrivit"? Aici un mix potrivit inseamna pilot bun+masina buna+experienta. La mine toate astea sunt medii deocamdata dar nu-mi fac probleme. Mai am timp sa "ma coc" . Ia raspunde-mi tu mie pana una alta: Cum e la Iveco?
              mai la iveco e FAIN da la iveco e fain ....
              sigpic #

              Comment


              • Originally posted by crististreulea View Post
                ia uite ce-am gasit eu amu pe tube
                foarte tare ai mers ...sa fie din cauza ca e mai usoara masina ?)
                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                Comment


                • Frumos te-ai dus in filmuletele ce le-am vazut mai sus!

                  Felicitari pentru premii - ma incalzeste si pe mine, ca modest amator, faptul ca un 16v poate sa faca ce ai facut tu acolo.
                  In plus, arata inca o data ca talentul si experienta soferului fac diferenta (zic asta apropo, de exemplu, de discutiile legate de ce consum au scos unii si altii cu 16v).

                  MareOm, MareSofer!
                  Last edited by Ruud; 18 October 2009, 02:25.
                  Martinel rules!

                  Comment


                  • Multzam frumos de aprecieri. In timp ce scriu aceste randuri mai am putin mai mult de 2 ore pana incepe etapa de la Buzias. Sper sa revin cu vesti bune.
                    sigpic

                    Comment


                    • stii pe cineva care are un loc la buzias?
                      am venit de la nunta si cum nu am adormit inca, ma gandesc sa vin sa fac galerie
                      oricum, bafta, men!
                      ps: o fo fain la nunta?
                      Last edited by Seba; 18 October 2009, 07:37.
                      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                      Comment


                      • Frumoasa masina ..modificari cu folos ..iar despre indemanarea ta nu am ce sa zic..esti mare ...felicitari pentru premii ...spor in continuare !

                        Comment


                        • Cucule, ne dai clasa! Succese multiple mai departe.
                          _
                          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                          sigpic

                          Comment


                          • GZB-ul a luat si azi podium. Locul 3 mai exact. La volan nu am fost eu, ci celalalt "blanar oficial LC Timisoara", Ovystar. Felicitari si revin cu poze cand le primesc si eu.
                            sigpic

                            Comment


                            • si masina e stock?
                              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                              Comment


                              • In afara de soft da, e stock
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google