Loganul GZB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Ma gandesc eu ca ar fii de la cauciucuri. Aveai bare de portbagaj sau ceva pe masina?
    Cel mai nou proiect auto din România!
    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

    Comment


    • #17
      Nu aveam nimic, dar mi-ai dat de gandit cu greutatea asta . Eu impreuna cu persoana care filma avem impreuna cam 220 kg. Deci se pare ca si pentru performante dinamice trebuie tras la sala
      sigpic

      Comment


      • #18
        220Kg e ceva si poate fi si de la asta

        Comment


        • #19
          Da, si asta ar fii o conditie ca sa atingi viteza maxima, sa fii singur in masina. Poti sa mai incerci si asa, daca tot nu trece de 180, ceva nu e in regula.
          Cel mai nou proiect auto din România!
          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

          Comment


          • #20
            Eu singur in masina pe drum drept...nu am reusit sa iau 180,daca te chinui vreo 15-20 km poate,dar unde prinzi atata sosea libera
            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

            Comment


            • #21
              Pe autostrada...
              Cel mai nou proiect auto din România!
              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

              Comment


              • #22
                cam cati km aveai la bord...cand ai facut filmuletul?

                Comment


                • #23
                  Vreo 12500-13000. De ce?
                  sigpic

                  Comment


                  • #24

                    Un mic "drift" la Sag
                    Last edited by Cristi_Xp; 18 May 2007, 18:07.
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      frumos ..foarte frumos !
                      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                      Comment


                      • #26
                        super driftul...imi place

                        Comment


                        • #27
                          se duce mijto pe iarba...chiat super mijto..bineinteles daca si soferul stie...dar se vede ca ai experienta mai ales primul drift cum incepe filmuletul e chiar mijto abordat...bv

                          Comment


                          • #28
                            drift? astea sunt powerslide-uri .. drift nu faci cu masina cu tractiune pe fata ... chiar nu va e frica ca va rasurnati cu loganu, la chestii d-astea? macar unii au suspensii sport ..
                            http://i62.photobucket.com/albums/h1.../sticker_1.jpg
                            http://i62.photobucket.com/albums/h1...c_user_bar.png

                            Comment


                            • #29
                              Ai dreptate cu drift si slide. Nu ai cum sa te rastorni cu Loganu la chestii d-astea decat daca ii faci balans (treci de la un "slide" facut in viteza la altul in directia opusa primului). Oricum sa stii ca suspensia stock se comporta f bine chiar daca nu se poate compara cu una sport
                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                pe iarba si daca mai e si uda e super ok,pe iarba ca si pe praf nu are aderenta masina si patineaza bine
                                toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google