Loganul GZB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    foarte tare, imi place la nebunie ce faceti voi acolo pe circuitul ala... bravo voua

    @mareom, la cit esti de "mic" sigur iti trebuie o suspensie sport ca sa fii mai sigur pe virajele alea.
    _
    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

    sigpic

    Comment


    • #62
      Inca o vizita pe circuit (10.08.2007 - de data aceasta pe uscat). Sorin a filmat

      sigpic

      Comment


      • #63
        da stiu ca iti place sa te dai,cred ca daca te lasa omu si ti-ar da un rezervor de 1 tona de benzina ai sta toata ziua pe circuit

        Comment


        • #64
          Esti tare.Am mai urmarit filmulete in care erai tu implicat.Conduci super bine.Ti se potriveste MAREOM
          Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

          Comment


          • #65
            Parca lipseste capacelul ala din centru de pe janta fata dreapta, sau mi se pare mie?
            Cel mai nou proiect auto din România!
            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

            Comment


            • #66
              misto prestige-ul tau,sa il stapanesti sanatos si fara probleme,incidente
              sigpic
              astra h 1,7 cdTI

              Comment


              • #67
                @Andrei: ii lipsesc toate capacele. le are in portbagaj
                @SUPERCAR: ai uitat de un pitstop cu schimb roti )
                si mareom, pe ud era beton, dar pe uscat e superbeton! si cind ma gindesc ca puteam ajunge si eu cu voi si ca am ratat mirosul de cauciuc ars... mai este timp
                Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                Comment


                • #68
                  cind am facut eu remaparea, mareom m-a onorat cu prezenta sa testam noul bolid.
                  cu acea ocazie, am testat si ce poate GZB-ul.
                  Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                  Comment


                  • #69
                    mareom 9 secunde dupa remapare e ceva ... cred ca daca fac eu testul singur scot sub 9 )

                    Comment


                    • #70
                      MAREOM mare caracter .Foarte tare frate,laser!!! Cu stima Floryn & Christnacht
                      Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                      Comment


                      • #71
                        Originally posted by mareom
                        Inca o vizita pe circuit (10.08.2007 - de data aceasta pe uscat). Sorin a filmat

                        Numa acuma am vazut filmuletu asta si mi-a placut foarte mult, in special virajele luate cu frana de mana (nota 10 pt. ele)
                        Vad ca ii cam faci concurenta lui Sorin )

                        PS1: Cu ce trepte de viteza alergati pe acolo???
                        PS2: Poate viitor va cronometrati pe acolo sa vedem si noi care scoate cei mai buni timpi (ca la TOP GEAR ))
                        ...de doi lei :p

                        Comment


                        • #72
                          PS1: Cu ce trepte de viteza alergati pe acolo???
                          1-2 si 3 :P
                          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                          Comment


                          • #73
                            @Mishu_wrc, Floryn, Cristnacht: Va multumesc pentru aprecieri!
                            @Mishu_wrc: Virajele sunt toate de treapta a doua si pe scurta linie dreapta se da a treia. I-a se foloseste doar la plecarea de pe loc. In legatura cu cronometrarea, eu si cu prietenii care mergem saptamanal acolo ne cronometram de fiecare data pe 2 ture cu start de pe loc. Cu Sorin inca nu am avut onoarea sa ma "lupt", dar de indata ce se va ivi ocazia nu voi ezita sa o fac si veti fi printre primii care vor afla rezultatele.
                            sigpic

                            Comment


                            • #74
                              sorin e tare vitezoman si talentat dar nu prea vrea sa demonstreze cu spectatori ce poate ... e genul vorbeste putin si bine ...si detine o masina foarte bine intretinuta si care dupa remapare o sa devina o fiara ...:P

                              Comment


                              • #75
                                @Jonivip: Masina lui Sorin este remapata de mult (de fapt are calclatorul schimbat, ca si a mea). Iar el sunt convins ca vrea sa demonstreze chiar si cu spectatori tot ce poate, numai ca in ultima vreme nu prea mai are timp de "dat". Din aceasta cauza a lipsit si de la ultima intalnire LoganClub Timisoara si din aceasta cauza intalnirea nu a mai fost asa plina de actiune ca in trecut.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google