Loganul GZB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • felicitari Gigi , sa ne vedem cu bine.

    Comment


    • Bravo jiji. Poate ne vedem la Felix.

      Comment


      • Eee... locul 3, nu esti fraier :>
        Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

        Comment


        • check

          Originally posted by mareom View Post
          Si ultimul premiu al GZB-ului: locul 3 la grupa 2 la cupa VSS. Avand in vedere concurenta si conditiile in care am concurat, pot spune ca acest loc 3 pentru mine este aproape ca o victorie. De asemenea va rog sa va dati cu parerea asupra noului look al masinii cu stickerele XMotorSport, echipa din care fac parte.
          foarte nike pozele ...
          Attached Files
          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

          Comment


          • @toata lumea: nu va speriati, sa nu credeti ca a zis XP-ul ca sunt foarte nike pozele in sensul rau. Stim noi ce stim, nu Cristi? Rezistenta, accesibila, CHECK
            sigpic

            Comment


            • bravo pentru performante!

              masina arata ca o punga de seminte cu stickerele alea

              mersi de mesaj andrei!

              Comment


              • gata... nu mai esti check )
                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                Comment


                • @playmo: Iti multumesc pentru parerea ta. In principiu, legat de aspectul masinii cu stickerele acestea esti prima persoana la care nu-i place. Oricum niciodata nu poti sa multumesti pe toata lumea si trebuie sa accepti parerea fiecaruia. Asa ca eu sunt bucuros cand vad atat opinii pozitive, cat si negative chiar si venite din partea unui nimeni cum esti tu care nu a vazut live masina si doar comenteaza sa se afle in treaba si sa fie bagata in seama de cineva. Mersi inca o data draga!

                  @Cristi_Xp: Mah, eu zic ca inca mai sunt check
                  sigpic

                  Comment


                  • Daca masina lui mareom este o punga de seminte care are doar un sticker dar cele de raliu care au zeci de stickere pe ele cum le numiti kitch ? Sa fim seriosi.
                    Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                    Comment


                    • Iti doresc la cat mai multe stikere ( adica sponsori)
                      Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                      Comment


                      • Ma, da bine iti mere punga de seminte. Bv. Imi place si cum arata, si cum se tine, si cum te dai.
                        Poate ne si spui ce-ai mai schimbat pe la ea, ca te-am vazut cu rotile prin aer, drifturi, mai pe scurt birjarita mai ceva ca un cal.
                        Si nu in ultimul rand felicitari pt rezultate. La cat mai multe.

                        Comment


                        • Va multumesc inca o data pentru pareri si pentru urari! Sper sa pot continua anul la fel de bine cum l-am inceput din punctul acesta de vedere. Cat despre modificari, cred ca am mai zis si in trecut ca nu am prea multe. Soft by Cristi_Xp, arcuri H&R si...cam aici se termina lista. Aveam inainte si o evacuare dar am renuntat la ea. In rest...telescoape praf, suport motor praf, discuri de frana si placute subtiri ca foaia de tigara si nu in ultimul rand gume "ce trebe" (adica ori de iarna ori de vara cu sarmele pe-afara). Totusi se misca bine punga mea de seminte, nu?
                          sigpic

                          Comment


                          • Tu n-ai schimbat nimic? Capete de bara, bascule, punte spate, nimic?

                            Comment


                            • Nope. Adica am schimbat capetii de bara, cand s-or distrus, cu altii stock
                              sigpic

                              Comment


                              • ee ...nimicuri acolo ! si asa punga cu seminte manca asfaltul cand ii pe pista ( se stie ) ! pacat ca soferu ii mai ceva ca masina !! din cand in cand se mai usureaza pe un bmw , pe un golf ..etc. !! ee ...daca mandra de playmo zice ca ii '' punga de seminte '' ...atunci sa nu fim rai sa ne indreptam atentia spre 1.6 -le ei
                                Last edited by TM80MAT; 22 March 2010, 18:17.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google