Loganul GZB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sal...felicitari pentru locul ocupat....
    Tu folosesti masina asta doar pentru curse!?sau zi in viata de zi cu zi..!bafta

    Comment


    • Masina asta e folosita zi de zi. Momentan nu am una de curse. Deci GZB-ul face in medie 40000km pe an pe drumurile patriei, pe camp cand merg la masurat (job-ul meu) si bineinteles curse. Sa vad daca imi spune mie cineva ca Loganul nu este o masina buna care isi merita banii.
      sigpic

      Comment


      • Daca tragem linie, oricum il privesti de sus pe cel de pe locul I.
        Felicitari si multe realizari in continuare!
        sigpic
        Ambition 1.5 dc

        Comment


        • bravo gigi, bravoooo !!!

          uite si 3 poze de la mine.
          Attached Files

          Comment


          • super tare Gigi .
            Felicitari , iar ai fo la inaltime.
            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

            Comment


            • felicitari Gigi, dar aveai un audi ( ai deschis id un thread la my ride ) nu il mai ai ? sau gresesc?
              " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

              Comment


              • mareom:eu nu am logan inca......vreau sa imi iau anu asta sa vedeam daca nu ma razgandesc intre timp.....1.6 16v e bun.....dar 1.4 si dci ala de 65 ...dupa parerea mea ...e de toata jena.....

                Comment


                • felicitarile mele jiji tine-o tot asa vorba ta daca ar avea loganul gura sa spuna numa cind te dadeai la parta pe macadam dupa citeva beri, bafta in continuare
                  Powered by LSS
                  http://img444.imageshack.us/img444/7...c127494gif.jpg

                  Comment


                  • Felicitari Gigi (Mareom,mare pilot,mare caracter) pt cursa de ieri si pt locul ocupat la final.Bravooo Gigiii.Bravo si pt Rebe pt pozele facute,sunt foarte misto.Ai stat in onor inainte si dupa ce ai primit cupa???

                    Alexandru1:dieseluri se fac doar de 70 si de 85 CP.Cele de 65CP nu se mai fac de anul trecut.
                    Last edited by dany59ddd; 17 May 2010, 07:12.

                    Comment


                    • Felicitari Jiji !
                      Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                      Comment


                      • Stai calm mareom nu cred ca te ar scuipa si nici nu te ar injura s ar simti o mare vedeta . Felicitari pt loc, cat mai multe urcari pe podium
                        Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                        Comment


                        • felicitari, se pare ca esti unul dintre cei mai activi la raliuri, evenimente, de pe forum.
                          erai sa iti iei zborul ?
                          My Ride - Prestige 1.6 16v

                          Comment


                          • Sa vad daca imi spune mie cineva ca Loganul nu este o masina buna care isi merita banii.


                            nu vreau sa te contrazic ca te superi pe mine, insa, ramane in picioare propunerea mea
                            sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                            Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                            Comment


                            • Felicitari inca o data, dar trebuie sa spun ca la modul in care tratezi sarmana masinuta, nu numai ca te-ar scuipa, te-ar calca, si nu doar o data.
                              Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                              Comment


                              • dany59ddd:eu am avut mcv ...acum un an de 65 cp ....dar e de toata jena....cel de 85...e bun...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google