Frigiderul Meu Alb TM 55 PCA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Stie cineva daca bordul de PH2 se potriveste pe PH1? si eventual unde as gasi unul mai ieftin?

    Comment


    • #32
      Da , se potriveste , sunt destul de multi care au facut modificarea. Cauta pe cineva cu o dauna totala dornic sa o dezmembreze ca astia la dezmembrari sunt niste nenorociti(raoulemilian parca daduse pe bord ph2 1200 lei ).
      I changed her oil , she changed my life
      sigpic

      Comment


      • #33
        Originally posted by Razvy View Post
        Trebuia sa pun si pozele astea, avand in vedere ca asa am schimbat si eu farurile matuite si am pus spoiler de MCV
        Poze cu masina in stadiul actual ceva mai tarziu, dupa ce reusesc sa-i schimb roatele.
        Cum ai reusit dracia ?
        My Ride ! B - 29 - TmT

        Comment


        • #34
          @Andrei: Mazga pe jos + viteza putin cam mare pentru un viraj de 90 de grade (40 km/h).

          @Teo: am gasit la 500 RON pe Okazii, dar de PH1 iau cu 100. Ce ma enerveaza este faptul ca nu se potriveste consola de climatizare de la ph2 la ph1

          Comment


          • #35
            si in ce stare e la 500 de lei?nu e mult...tinand cont ca altii au dat dublu si inca ceva
            AdY_JmL_2015

            Comment


            • #36
              la 500 de lei e doar bordul, fara aeratoare, consola, torpedo, airbag, etc
              nici nu am nevoie de ele

              Comment


              • #37
                Cateva poze de astazi.
                Dupa reparatie, m-am trezit cu bara fata si capota de MCV
                Attached Files

                Comment


                • #38
                  Care este diferenta intre capota de berlina si cea de MCV ?
                  My Ride ! B - 29 - TmT

                  Comment


                  • #39
                    aia de MCV mi se pare mai bombata, poate e doar o impresie, nu bag mana in foc :|

                    Comment


                    • #40
                      Asa ma Razvi sa o mai vedem si noi la fața
                      E frumoasa cu exceptia stopurilor pe care nu pot sa le sufar
                      I changed her oil , she changed my life
                      sigpic

                      Comment


                      • #41
                        cred ca se cer niste arcuri H&R. schimba total masina. si ceva jate faine. cu astea dou[ o sa zici ca e alta masina.

                        Comment


                        • #42
                          Teo, stopurile vor re-deveni stock, dar cu sticla alba

                          NDL-ule, tocmai am pierdut niste OZ Aniversary, am niste draci de mor, dar sper sa reusesc sa iau BBS-urile sau OZ-urile astea
                          Daca e sa cobor masina, o cobor doar cu AirRide. Am obiceiul sa merg pe drumuri mai naspa, prin padure, prin ape si chestii de genul )
                          Attached Files
                          Last edited by Razvy; 2 June 2013, 23:53.

                          Comment


                          • #43
                            La jantele BBS cred ca ar trebui marita gaura de centrare daca sunt cele originale de Golf 3,cu niste dintantiere(au ET cam mare),coborata 7-8 cm si cu anvelope adecvate ar da bine pe masina,cu suspensia si cauciucurile stock nu ar fi cea mai buna alegere si nici Oz-urile daca pui cauciucuri cu garda mica.Ca si culoare eu zic ca ar da bine BBS-urile,dar problema ar fi lipsa suspensiei.
                            sigpic
                            https://www.facebook.com/ornamentegradinacraiova/
                            http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...0.html?t=32360

                            Comment


                            • #44
                              Cauciucurile ar ramane in principiu cele care sunt si acum, iar la suspensie nu umblu nici mort! Am pus amortizoare de la bilstein, dar nu cobor garda la sol pentru nimic in lume.
                              Sau o coboara stra-stra-stra-nepotii mei daca or prinde si in Romania drumuri ca in afara

                              Comment


                              • #45
                                M-am pricopsit cu urmatoarele jante, deci Sinaia de pe masina se vor vinde.....
                                Alea albastre sunt la 300 de euro + transport, si nu sunt dispus sa investecsc atat in jante momentan.

                                Rog pe cinevva care le are cu PS-ul sa-mi faca oarece probe cu jantele astea la mine pe masina, dar culoarea sa fie alb sau albastru(daca se poate cromat)
                                Attached Files
                                Last edited by Razvy; 6 June 2013, 19:41.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google