Frigiderul Meu Alb TM 55 PCA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    In una din cele 2 "chestii" gri, am o trusa cu chingi, trusa medicala, si te miri ce tampenii. Iar in a 2-a, am toate cele necesare pentru a demonta masinuta si a o pregati pentru izolat Si ca sa nu uit... in roata de rezerva am bagat o chinga de tractare, de vreo 6-7 kg, de otel

    De stopuri inca nu am avut timp sa ma ocup, si nici fonduri sa cumpar originale cu sticla sparta
    Au fost alte prioritati.
    Pana sa pun cele enumerate mai sus a fost o revizie unde s-au schimbat pe langa cele necesare si capetii de bara si placutele de frana.

    Comment


    • #62
      dar in concediu ce faci?......iti pui bagajele pe bancheta din spate?
      sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

      Comment


      • #63
        nu, in concediu scot bass-ul ca nu are copilul nevoie de asa ceva, iar daca tot nu e destul loc, in maxim 10 minute e montata cutia deasupra

        Comment


        • #64
          razvi faci ca mine )))
          Attached Files
          Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
          Cine este interesat ma poate contacta pe privat
          sigpic

          Comment


          • #65
            nu pot, pe mijloc am scaunul copilului, si mie frica sa nu ajunga peste el

            Comment


            • #66
              Frumosa masina abia astept sa o vad, si La multi ani! tinere loganist sanatate si numai bine.

              Comment


              • #67
                multam fain
                O vei vedea cat de curand
                Urmeaza sa actualizez si topic-ul asta, dar trebuie intasi sa montez DRL-urile, luminile sub capota si in grila, cele interioare, e ceva de lucru si nu prea am timp acum
                Last edited by Razvy; 26 April 2014, 04:04.

                Comment


                • #68
                  Incet-incet se mai monteaza una-alta pe masina
                  Ghiciti ce urmeaza

                  Si.... daca tot suntem la iluminat interior, ce spuneti, sa pun a 2-a plafoniera, sau benzi de leduri in locul neoanelor?
                  Oricum ar fi alea zboara, ca sunt expirate
                  Attached Files

                  Comment


                  • #69
                    Parerea mea, a doua plafoniera ar fi mult mai ok si de bun gust si de ce nu si estetic e mai ok ...chiar daca e ceva un pic mai mult de lucru.
                    Si in bara iti montezi DRL-uri ceva ? ca spuneai mai sus ceva de ele ... de aia ai dat bara jos ?
                    Last edited by Toorop; 24 May 2014, 22:33. Reason: Completare post

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google