Loganu meu! MKR-ul

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sal mik! frumos gindita si facuta masinuta,buna ideea cu capota si cu vopsitu complet rosu,ai grija de ea ca doare rau cind e atinsa,spun asta pt ca am vazut ca ai avuto lovita. numa bine.

    uuuuu,era sa uit jentile,
    Last edited by andrei; 10 February 2008, 22:42.

    Comment


    • dragut ride'ul MKR
      pacat ca o vinzi, ai o masina destul de buna din mmai multe puncte de vedere

      Comment


      • Salut.Pentru inceput frumoasa masina .Stergatoarele alea care le ai.....de unde le-ai luat si cat a costat?
        Bart: I am through with working. Working is for chumps.
        Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

        Comment


        • faza cu masina de vanzare a fost o idee de jumatate de ora. . . . deci n-o s-o vand ever.
          stegratoarele sunt bosch aero twin de la alemar s.a.
          cat despre masina o s-o vedeti la salon 15-16 martie la romexpot . . . ;) big new surpizes ;) sper s-o recunoasteti o sa fie la standul Dream Squad ;)

          Comment


          • eu ma vazut-o duminica trecuta pe la ora 8 parca in spate la intercont...pe langa ambasada sua ...;)) frumoasa foc ai grija de ea ...si numai bafta
            1.6 mpi cu un strop de redbull
            Respect pentru ca imi pasa

            Comment


            • Felicitari ptr noua culoare.... trebuia sa incerci un albastru egee

              Comment


              • Pai ideea e ca vopseaua sa fie unica pt Logan, in cazul asta de ce egee? E bine aleasa culoarea
                _
                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                sigpic

                Comment


                • Nu e egee ...

                  Comment


                  • Noua culoare e mult prea tipatoare (cel putin pt mine). Imi aduce aminte de culoarea daciilor vechi:bleo mamaia! Culoarea asta am mai vazut-o pe alta masina, dar nu pe logan! In rest e curata masina! Atasez cateva poze, sper sa nu se supere proprietaru! Dacia veche e a unui prieten
                    Attached Files
                    Last edited by stiancu; 16 March 2008, 22:17.

                    Comment


                    • M'a innebunit masina astaaa!!!!! Sa o stapanesti sanatos Miker si sa ai grija de ea !
                      PS : si de cutie!

                      Comment


                      • Am vazut masina la salon, dar n-am recunoscut-o sa ai grija de ea pt ca merita!

                        Comment


                        • Ce schimbare majora, parca imi placea mai mult rosie, oricum respect ;)
                          sigpic
                          The MVP

                          Comment


                          • Felicitari pt premiu si succes la tuning

                            Comment


                            • Cat te-a costat revopsirea? Ai schimbat si talonul?
                              Fuarte Nervos !!!

                              Comment


                              • A iesit super misto, felicitari
                                Drive is the game, Logan 1.5 dCI is my way
                                www.upgradefaruri.blogspot.com

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google