Loganu meu! MKR-ul

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Miker View Post
    . Jantele iti plac ?
    mie imi plac la nebunie..Asteptam poze
    sigpic

    Comment


    • Marfa rau masina mi-a venit si mie revista (ca sunt abonat doar..) ,pacat ca nu te-au pozat cu jentile noi ca sunt super
      Bafta in continuare....

      Comment


      • Originally posted by Miker View Post
        @SUPERCAR - Multumesc de urare am pus ulei MOTUL in ea se simte altfel la schimbari. Jantele iti plac ?
        Mai exact ce tip de ulei Motul? 5W40....Sau cat?
        Imi plac jentile sunt marfa,urmeaza sa imi iau si eu la anul altele pe 16" cu anvelope pe talon 40 special pentru evenimente speciale.
        PS.In ce treapa ai spart cutia de viteze prima cu care ai luat masina si asta a doua?

        Comment


        • @Norby69 - Merci mult soon to come
          @marius_WDI- Merci multe - - oricum in COX sunt ft multe greseli la partea scrisa si n-au ales nici cadrele cele mai bune . . . Asta e
          @SUPERCAR Uleiul Motul de cutie este 75w90 cat despre treapta de viteza este irelevant ca nu a cedat cand a fost solicitat rulmentul ci a cedat in timp

          Comment


          • Ceva poze??

            Comment


            • Super jantele sa le stapanesti sanatos si fara incidente !

              Comment


              • Frumos mkr, da pentru asa investitie nu inteleg de ce nu ai optat pentru niste 18'???
                sigpic
                The MVP

                Comment


                • Frumoasa masina.. Sa ai noroc de ea si mai ales de "noua" cutie! Vreau sa te intreb daca tot te-ai bagat la cutie, nu stii cat costa un disc de ambreiaj nou? Eu am vreo 22.500 km si imi patineaza pe a 5-a cand intra turbina, se duce urat in gol si trebuie sa accelerez incet ca sa nu patineze. E posibil sa fie nevoie si de placa de presiune? Ma gandesc ca aia nu ar avea de ce sa se uzeze asa repede..

                  Comment


                  • APRECIEM MKR ! Esti de vis omule tu si masina ta ! S-o stapanesti sanatos sa-i faci pe multi sa moara de ciuda
                    1.6 MPi Icy White

                    Comment


                    • @marius_WDI scuze dar nu am avut timp cand o sa am o sa le postez
                      @anonimboy merci la fel
                      @B-64-MVP Multumesc. Din mai multe motive nu am optat pt 18" 1-Pt ca sunt si asa la limita, 2-Imi trebuiau si alte GUME (alti bani) 3-Merg foarte mult in Bucuresti o folosesc intens maisna si nu mi-as permite un balon mai mic de atat
                      @Bibi - Multumesc. Am vb pe mess ;)
                      @ingerulol Hehehe Multumesc mult

                      Comment


                      • Din punctul meu de vedere, MKR-ul este cel mai frumos logan(nu cel mai puternic). Spor la treaba Miker.
                        http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                        Comment


                        • Imi pare rau pt cutie.Jantele sunt criminale si FELICITARI pentru aparitia in COX.Multa bafta in ceea ce vrei sa pui sub capota daca e adevarat ce au scris baietii in revista.
                          sigpic........restul e NoSpeedLimit

                          Comment


                          • Super tare frate tino tot asa si ai grija an orasul asta cu noile genti ca eu am spart un si am stricat si cauciucul bafta si ai grija de ia
                            stii tu... HZP ;)

                            sigpic

                            Comment


                            • Hehehe merci mult de tot

                              Intre timp am gasit o sponsorizare pentru muzica dar am refuzat pentru ca ar inseamna cateva sute de kg in plus (antifonare completa, multe boxe, multe statii, multa fibra de sticla) . . . daca aveam alta masina o puteam tine de show dar asa . . . E masina de zi cu zi nu merge

                              Comment


                              • Masina este de vanzare.

                                Reviziile facute la 7500 km
                                Stare impecabila
                                Se vinde cu plafon si cu mocheta podea noi.
                                Cei interesati sunt rugati sa ma contacteze telefonic sau pe mail
                                TEL : 0765521124 / 0721819301
                                @: miker2210@yahoo.Com

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google