Loganu meu! MKR-ul

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • foarte frumosa.e un exemplu pentru multi.esti unu din care stiu ca tuningu nu inseamna nike pe luneta.respect
    [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

    Comment


    • @ag80bik - tare faza cu nike pe luneta ). am vazut multe dacii asa si chiar nu ii inteleg... are toale nike sau ce? )


      Miker, masina facuta cu gust. Bafta in continuare
      sigpic

      Comment


      • Un logan de 10 stele...singurul cu bun gust!!!! Respect pt tine miker si pt masina ta... Sa ai grija de tine si de m k r.

        Comment


        • criminala frate asta da tunnyng...nu am ce sa zic mai mult..
          sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

          Comment


          • @dan.gutu - sunt pe 17" si sunt pro-sprint Limited Edition sincer nu recomand 18" pe lgn
            @dreamster - multumesc mult sper sa pot ajunge sambata ... sper
            @Pacco - multumesc
            @drone - 10x
            @grecu george - merci mult am multe idei in cap dar lipsa de fonduri . . CAUT SPONSOR
            @bulan - merci mult. da asa este cam 3 ani de zile sa ajunga in stadiul asta 3 ani din cauza lipsei de fonduri
            @ovimiha - masina nu e scoasa la vanzare astept sa o dau vre-unui cunoscut. Nu ma grabesc sa o dau dar imi doresc alta masina s-i fac tuning la motor ;)
            @SUPERCAR - ti se pare ;) - Oricum vopseaua mea ziua are o culoare noaptea parca este alta culoare alta masina difera de expunerea la lumina a vopselei
            @ag80bik - multumesc. si ma bucur ca toata lumea apreciaza masina asta a fost target-ul
            @iamagi - merci si sa fie la toata lumea multa BAFTA
            @B 14 DAS - multumesc mult si respect tie si legitimatiei tale ) shht
            @florin DNF hahaha merci sper sa nu omor pe nimeni cu tuningul ca ziceai ca-i criminala
            Attached Files

            Comment


            • printre cele mai frumoase loganuri!felicitari

              Comment


              • Salut , chiar tare masina am vazuto aseara pe la ora 10 cand ai parcat in parcarea aia la Pantelimon,erau chiar la scara cu prietenii si chiar vroiam sa ma bag si eu in seama (sa te salut ca prieten forumist) da am vazut ca aveai treaba ... oricum super tare arata masina si noaptea arata criminal.
                Bafta in continuare.

                Comment


                • Hai noroc...sper sa termini la timp...pentru expozitie..si te astept la LCB.. ;) frumoasa masina.

                  Comment


                  • Soferul masinii ne priveste acum de sus cumva... Prin parasolar Ia zi Miker, cum e treaba?
                    _
                    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                    sigpic

                    Comment


                    • Cum ai reusit sa o lovesti ?

                      Comment


                      • Originally posted by bogdan BOG View Post
                        printre cele mai frumoase loganuri!felicitari
                        Si cel mai tare ca e diesel

                        Comment


                        • iar ai lovit-o?
                          http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                          Comment


                          • Super tare masina.o vedeam acum 1 an in fiecare zi cand mergeam la facultate pe strada cu Ambasada Americii,in spate la Intercontinental.super tare masina.tine-o tot asa.apropo masina a fost rosie si dupa aceea ai vopsit-o albastra nu?ca eu rosie o stiu prima data.

                            Comment


                            • Update scuze pentru delay!
                              Attached Files

                              Comment


                              • E alta culoare?


                                Ce delay, 2 ani
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google