A B Y

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by gigi-kent View Post
    Vazuta live arata belea masina.Nu mai faceti misto pe tema evacuarii ca altii o au dubla pe diesel si nu mai ziceti nimic.Jantele sunt criminale dar cu suspensia masina per ansamblu va arata traznet. Hai cu modificari aby
    Va veni si suspensia sigur GIGI ...M-ai convins ...Ms mult pentru laude

    Comment


    • #32
      Originally posted by KeanuRev View Post
      Frumos frumos poate imi zici si mie de unde ti-ai luat modul de ridicare geamuri sau butoanele sunt cu impuls?. Mersi Sa o stapanesti sanatos ;) Si ai grija sa nu faci buba
      Modulul de geamuri este termic...Se inchid geamurile in functie de caldura din masina ...Si butoanele sunt p impuls (modulul m-a costat vre-o 60 euro + montajul)

      Comment


      • #33
        Originally posted by HHO_PRIMO View Post
        Si tot nu mi-ai raspuns! Se simte vreo diferenta de putere fata de toba normala? Clar resoftarea are efectu ei, dar eu ma refer strict la evacuare... Are alt sunet decat cel normal, sau cel sport cu o singura toba?
        se simte si la evacuare forta...

        Comment


        • #34
          Cred ca e o idee destul de buna cu evacuare dubla plus ca ar trebui sa se cunoasca si la performantele masinii. Cam cat te-a costat evacuarea? Spor la modificari in continuare.

          Comment


          • #35
            LIVE vazuta .....Placut impresionat ..... si se aude misto mai ales in mers
            sigpic

            Comment


            • #36
              Originally posted by alex86 View Post
              Cred ca e o idee destul de buna cu evacuare dubla plus ca ar trebui sa se cunoasca si la performantele masinii. Cam cat te-a costat evacuarea? Spor la modificari in continuare.
              Poi pe mine m-a costat ceva mai mult ...Am facut niste experimente si am esuat cu o toba cea ce m-a dus la 500 euro aproape ...Si sincer se cunoaste puterea ...

              Comment


              • #37
                S-a vazut ABY pe Rucar-Bran ca are putere mai mare
                http://www.signaturebar.com/uploads/images/1864.jpg

                Comment


                • #38
                  Este unul dintre cele mai frumoase loganuri pe care le-am vazut pana acum, felicitari !
                  Anunturi auto

                  Comment


                  • #39
                    Si eu am vazut masina live si e super. Mai ales evacuarea.

                    Comment


                    • #40
                      Nice ride
                      sigpic

                      Comment


                      • #41
                        Evacuarea e misto rau...Bv bv!

                        Comment


                        • #42
                          Ms mult golanii mei !!

                          Comment


                          • #43
                            Frumoasa masina .. Sa ai parte de ea .
                            ziceai ceva de modulul comfort care ridica gemurile . Daca esti amabil vreau si eu asa ceva si nu gasesc ..Poate ma ajuti cu o adresa de net sau alceva ...Sunt sigur ca mai sunt persoane interesate....Merci.

                            Comment


                            • #44
                              Originally posted by daniberila View Post
                              Frumoasa masina .. Sa ai parte de ea .
                              ziceai ceva de modulul comfort care ridica gemurile . Daca esti amabil vreau si eu asa ceva si nu gasesc ..Poate ma ajuti cu o adresa de net sau alceva ...Sunt sigur ca mai sunt persoane interesate....Merci.
                              Modulul il gasesti la orice unitate de montari alarme.

                              Comment


                              • #45
                                E mishto rau masinutza ta. Sa ai grija de ea! Evacuarea e bestiala.
                                Ambition

                                http://www.loganclub.ro/forum/golane...s-t2538p9.html

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google