Cl 93 tav

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • tare..succes in continuare si respect pt lupe..

    Comment


    • Detaliaza putin cum ti-ai facut pozitiile, imi plac!
      sigpic
      Ca sa stii incotro te indrepti trebuie sa stii de unde ai venit. Richard Burns

      Comment


      • Detalii : un om priceput la electronica + cateva piese = un modul(cu reglaj pe intensitate..pot face lumina cat de puternica imi doresc)
        CL 93 TAV

        Comment


        • VT

          Doua V.T-uri si de la mine...imi cer scuze pt calitatea pozelor dar sunt incepator.
          scuze daca la farul din dreapta masinii,angelul este putin mai deschis dar am uitat sa notez valorile ca sa il fac la fel,,,loganul gri nu are nicio legatura cu masina ta (scuze pt off topic).am incercat sa fac lentila sa para normala,adica sa o fac un fel de alb,dar n-am reusit.poate te inspira ceva din ce am facut,poate pe viitor,daca nu,oricum mi-a facut placere sa il modific.mult noroc cu masina in continuare!
          Attached Files

          Comment


          • Originally posted by gabi04 View Post
            Doua V.T-uri si de la mine...imi cer scuze pt calitatea pozelor dar sunt incepator.
            scuze daca la farul din dreapta masinii,angelul este putin mai deschis dar am uitat sa notez valorile ca sa il fac la fel,,,loganul gri nu are nicio legatura cu masina ta (scuze pt off topic).am incercat sa fac lentila sa para normala,adica sa o fac un fel de alb,dar n-am reusit.poate te inspira ceva din ce am facut,poate pe viitor,daca nu,oricum mi-a facut placere sa il modific.mult noroc cu masina in continuare!
            Multumesc frumos ! Foarte frumoase VT brav'o ;)
            CL 93 TAV

            Comment


            • E frumoasa masina....success in continuare la modificat....
              sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google