A Mea KissFm!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A Mea KissFm!

    Salutari la toata lumea.Am vazut ca se lauda lumea pe aici cu ce are asa ca m-am gandit sa ma bag si eu in seama.Tocmai mi-am luat si eu (Ieri-09.05.08) un Golanel Kissfm 1.5DCI 70Cp.Masina de oras..si mai ales masina de student amarat asa ca nu o sa ma laud cu vre-o parte de tuning prea curand..dar am zis ca totusi va arat niste poze poate va place
    salut la toti si mersi ca m-ati bagat in seama
    Attached Files
    http://img94.imageshack.us/img94/4346/fanecl.gif

  • #2
    Sa o stapanesti sanatos si multi km fara probleme!
    Vad ca i-ai pus deja aparatori de noroi si presuri, protectii de aripi nu-i pui?
    Cel mai nou proiect auto din România!
    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

    Comment


    • #3
      Kiss..rosu..diesel...super...felicitari pentru alegere...
      Observ ca autocolantul de pe stalpii usilor nu sunt aliniati cum trebuie...sau mi se pare mie?
      sigpic

      Comment


      • #4
        Mersi mult la toti.urmeaza sa-i pun si protectii la aripi doar ca...probleme financiare momentan.dupa casco,rca,si celelalte achizitii momentan sunt in impas financiar sa zic asa.
        nu sunt aliniati chiar cum trebuie dar nu se vede asa tare diferenta pentru ca este foarte mica...si apropo nu e chiar rosu e rosu visiniu metalizat:dRouge feu in dotarea dacia
        http://img94.imageshack.us/img94/4346/fanecl.gif

        Comment


        • #5
          Tot o nuanta de rosu e..la asta ma refer...se asorteaza de minune cu tapiteria si numele...Kiss
          Spune-mi te rog la ce interval de km trebuie sa ii faci revizia?La 10 000 sau la 15 000 ?
          sigpic

          Comment


          • #6
            Felicitari pentru achizitie...sa il conduci sanatos si cu grija

            Comment


            • #7
              Valeriuciprian: la 15.000 mi s-a parut foarte ciudat.si l-am intrebat pe tipul care mi-a predat-o daca n-ar trebui sa schimb uleiul la 5 sau 10.000 si zicea ca nu are rost pentru ca pun ceva ulei bun.nu stia sigur dar banuia ca este Elf.
              RADU_LYN: mersi mult.ma straduiesc desi era sa se lipeasca astazi de mine unul cu un Landcruiser..a uitat saracul ca mai sunt si alti pe drum nu doar el


              apropo...trebuia sa primesc si trusa de prim ajutor,stingator si triunghi?ca eu nu le-am primit si sa stiu daca ma duc sa urlu la ei sau nu
              Last edited by Silviu_MM; 10 May 2008, 21:44. Reason: .
              http://img94.imageshack.us/img94/4346/fanecl.gif

              Comment


              • #8
                Salut, frumoasa masina. Mi-ai atras atentia cand ai zis ca nu ti-au dat trusa medicala, stingator si triunghi. TREBUIE sa ti le dea, mergi si vezi de ce n-au facut-o.Eu am si cateva sigurante de rezerva date de ei...
                If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

                Comment


                • #9
                  Ok...merci...
                  Trebuia sa primesti trusa de urgenta...triunghi ,stingator si trusa medicala...daca te oprea cineva dupa ce ai plecat cu masina de la dealer cine crezi ca platea amenda?Mergi la dealer...
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    Acuma sa fiu si eu ca tot tantalaul in piata...nu este vre-un compartiment mascat prin portbagaj(desi eu cred ca m-am uitat peste tot) under ar fi putut fi puse?Sa nu strig la aia saracii degeaba...ca daca ma duc...sigur strig
                    http://img94.imageshack.us/img94/4346/fanecl.gif

                    Comment


                    • #11
                      La mine erau asa: trusa in stanga, stingatorul in dreapta-in portbagaj imediat in spatele stopurilor sunt doua "buzunare", iar triunghiul in spate de tot...deci nu exista ce zici tu...sorry
                      If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

                      Comment


                      • #12
                        Si la mine tot in portbagaj erau ...la vedere...dar mai stii?Cauata totusi sub mocheta din portbagaj...in compartimentul rotii de rezerva sau sub scaunele fata...acestea ar fi singurele locuri unde ar mai putea sa puna trusa de urgenta...daca au pus-o bineinteles.
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Frumoase sunt masinile cand sunt noi!Sa ai parte de ea !
                          Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by curs3d View Post
                            nu stia sigur dar banuia ca este Elf.
                            Nu e Elf, e Dacia Oil, facut la Lubrifin.

                            In legatura cu pachetul obligatoriu (trusa medicala, triunghi, stingator) trebuia sa ti le dea. Daca nu sunt, e clar, le-au oprit ei sau au uitat sa le puna.
                            Cel mai nou proiect auto din România!
                            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                            Comment


                            • #15
                              Multumesc tuturor pentru raspunsuri.se pare ca luni se lasa cu scandal.
                              D-FENS: mersi
                              http://img94.imageshack.us/img94/4346/fanecl.gif

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google